Aadress: Kooli, Kuusalu küla, Kuusalu vald, Harjumaa, 74601
Direktor: Kristi Tarik, tel. 602 4370, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Sekretär: Heli Perg, tel. 602 4371, fax: 602 4388, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Algklasside õppejuht: Piia Palge-Lepik, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Õppealajuhataja: Aili Kontus (5.-12. klassid), tel. 602 4373, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Majandusjuhataja: Sirje Paunel, tel. 602 4372, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Harjumaa koolide sh Kuusalu Keskkooli üle teostab järelevalvet Haridus- ja Teadusministeerium, kontaktandmed: Munga 18, Tartu 50088; e-posti aadress: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; telefon: 7350222.

Asume Tallinnast ca 40 km kaugusel Peterburi maantee ääres. Kool jääb Peterburi maantee ja Vana Narva maantee vahele. Meid ümbritseb imeline loodus, kadakad ja männik. Vaata asukohta.

Käesoleval õppeaastal alustab kooli 681 õpilast. 2019/2020 õppeaastal alustas kooliteed 672 õpilast, 2018/2019 oli 675 õpilast, 2017-2018 oli 632 õpilast, 2016-2017 õppeaastal oli meil veidi alla 600 õpilase. 2020. aasta kevadel lõpetas Kuusalu Keskkooli 44. lend.

Meie kool on:

2011 - Tervist Edendav Kool. Tervist Edendava Kooli võrgustiku liikmeks olemine tähendab arenemist järjest rohkem sellise kooli poole, kus kõigil on hea ja turvaline olla. Projekti  „Tervist Edendav Kool“ koordineerib Tervise Arengu Instituut. https://www.terviseinfo.ee/

2012 - Turvaline kool. Projekti "Turvaline kool" läbiviijad on Eesti Tervisedenduse Ühing, Eesti Haigekassa, Harju Maavalitsus, Päästeameti Põhja päästekeskus, Politsei- ja Piirivalveameti Põhja prefektuur, Maanteeameti põhja regioon ja Harjumaa Omavalitsuste Liit. Projekti eesmärk on selgitada välja ja tunnustada aktiivselt turvalisuse teemaga tegelevaid koole Harjumaal.

2016 - KiVa kool. KiVa programm on tõenduspõhine programm, mille kandvaim idee on „Kõik koos lõpetame kiusamise“. 2018 omistas SA Kiusamisvaba Kool aasta Kiusuennetaja kooli tiitli Kuusalu Keskkoolile. https://eesti.kivaprogram.net/

2017 - Alustavat õpetajat toetava kool. Koolipere võtab ühise vastutuse tegutseda selle nimel, et alustav õpetaja saaks oma arengule piisavalt tuge.  http://www.alustavatopetajattoetavkool.ee/

Liikuma kutsuv kool - Liikuma Kutsuv Kool on koosloomel põhinev võrgustik, kus osalevad lisaks koolidele ja kooliperedele TÜ liikumislabor, sporditeaduste ja füsioteraapia instituut, ühiskonnateaduste instituut, hariduseksperdid ja paljud teised partnerid. https://www.liikumakutsuvkool.ee/

Koolis töötavad medõde, sotsiaalpedagoog, psühholoog, eripedagoog, meil on tegus tugikeskus.

Meie kokad pakuvad sööklas väga maitsvat koolilõunat. Vaata ka menüüd!

Koolil on oma  lipp ja logo. Koolivalsi sõnade ja viisi autor on Laine Kadajas.