Peagi saab hoo sisse Erasmus+ projekt.

Algklasside koridori on kerkinud projekti stend, kus on välja toodud kõik koostööriigid: Norra, Portugal, Itaalia, Horvaatia, Türgi, Poola ja Eesti.
Juurde on lisatud ka põnevad pildid iga riigi vaatamisväärtustest. Sel nädalal viibivad kaks 2. klassi õpetajat Poolas. Igal koolil tuli meisterdada väärtuste karp, mida antakse 2. aasta jooksul koostööpartnerite vahel edasi. Iga riik lisab selle aja jooksul enda poolt karpi midagi neile iseloomulikku. Meie kooli väärtuste karbi kaanel on kirjas kooli nimi ja kooli logo. Karbi külgedele on kõigis koostööriikide keeltes kirjutatud meie kooli 3 põhiväärtust: armastus, austus, areng. Meie kool lisas karpi kooli logoga mälupulga, lisasime karpi ka õpilaste tervituspildid. Projektitegevusi kajastatakse ajaveebis Õpime õpirännates.
Tuleb kiire ja põnev aeg!