21. septembril toimusid Kuusalu KK staadionil koolidevahelised võistlused teatejooksudes. Kavas olid pendelteatejooksud, lühimaateatejooksud (4x50m, 4x100m) ja jooksud pikematel distantsidel (4x400m, 4x800m).

Meie kooli võistkonnad said mitmeid medaleid.
Gümnaasiumi arvestuses võistles kaheksa kooli. Kuusalu noored saavutasid kaks auhinnalist kohta.
I koha poisid 4x800m (Bruno Sergio Treufeld, Jesse Lauter, Mattias Hartikainen ja Marten Mänd).
III koht pendelteatejooks (Sandra- Liis Liitvee, Christina Anzelika Meijel, Matilda Jalakas, Riine Roos, Meribel Koppe, Bruno Sergio Treufeld, Jesse Lauter, Marten Mänd, Ruudi Pirnpuu ja Mattias Hartikainen).

teatejooksud 23 P

Gümnaariumide arvestuses saavutati kokkuvõttes 4. koht.

Põhikoolide arvestuses võistles kokku 15 suuremat ja 7 väiksemat kooli. Kuusalu õpilased saavutasid 6 auhinnalist kohta. Kolm auhinnalist kohta saavutasid 8.-9. klasside õpilased.
I koht tüdrukud 4x400m (Susanna Mirja Jõe, Mariliis Tiits, Emma Pirnpuu ja Sandra Narusk).
II koht pendelteatejooks (Susana Mirja Jõe, Mariliis Tiits, Sandra Narusk, Emma Pirnpuu, Ere Reimann, Rihard Soom, Markus Koemets, Sebastian Palu, Hugo Saul, Hendrik Madisson).
III koht tüdrukud 4x100m (Susana Mirja Jõe, Sandra Narusk, Emma Pirnpuu ja Mariliis Tiits).

teatejooksud 23

Kuni viiendate klasside õpilased saavutasid kaks auhinnalist kohta.
II koht tüdrukud 4x50m (Arabella Kirsimaa, Viktoria Tipp, Eleanor Pajumäe ja Mia Lisandra Teas).
III koht pendelteatejooks (Viktoria Tipp, Arabella Kirsimaa, Eleanor Pajumäe, Mia Lisandra Teas, Elo Tuuli Tummeleht, Kristian Rainis Link, Aaron Eeriksoo, Markus Adler, Kusti Pirnpuu, Tero Hartikainen).

6.-7. klassi arvestuses tuli üks auhinnaline koht.
II koht poisid 4x100m (Jakob Aasrand, Karl Markus Treumuth, Oskar Olli ja Kristo Peegel.

Põhikoolide arvestuses saavutati kokkuvõttes 2. koht.