Neljapäeva, 26. mai õhtul olid direktori vastuvõtule palutud käesoleva õppeaasta edukamad maakondlikel ja riiklikel aineolümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel osalenud õpilased koos vanematega.
Esmalt esines tervituseks poistekoor. Seejärel pidas kõne koolijuht Kristi Tarik. Ta tänas õpilasi ja nende vanemaid ning märkis ära, et võisteldud on tahtmisega ennast proovile panna, oma kooli au kaitsta. Kõiki on tiivustanud ka soov ja tahtmine oma parim anda, kooli nimel hästi esineda. See on ka hästi õnnestunud – meil on hea meel kõikidest headest saavutustest!
Edasi tutvustas õppejuht Aili Kontus õpilaste saavutusi. Iga õpilane sai kingituseks öökullipadja, vanemaid tänati kooli kruusi ja tänukirjaga.
Vastuvõtule olid kutsutud järgmised õpilased:

Maarja Katherine Link, IX c klass
I koht maakondlikul bioloogiaolümpiaadil ja II koht maakondlikul inglise keele võistlusel „Language Skills 2022“, väljapaistev tulemus rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel „Känguru“ (89. koht grupis „juunior“, kokku 2375 võistlejat Eestist).

283562534 1712553479099668 2163610236401777546 n 284127701 1199210514156164 7473756244211784039 n 283771958 335984628491891 8439182733823039669 n

Kent Clark Valge, IX c klass
I koht maakondlikul ja III koht riiklikul matemaatikaolümpiaadil.

Uku Aasrand, XI b klass
III koht maakondlikul geograafiaolümpiaadil.

Sanne Säär, XI b klass
II koht maakondlikul eesti keele olümpiaadil.

Keili Helina Ahokas, VI c klass
III koht maakondlikul ajaloo-olümpiaadil.

Helena Rank, V c klass
tubli tulemus VI klasside maakondlikul ajaloo-olümpiaadil ainsa V klasside võistlejana (13. koht 43 osavõtja hulgas).

Joosep Arik, VI b klass
Väljapaistev tulemus rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel „Känguru“ (17. koht grupis „benjamin“, kokku 4575 võistlejat Eestist).

Rainer Laupmaa, IV a klass
Väljapaistev tulemus rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel „Känguru“ (64. koht grupis „ekolier“, kokku 5409 võistlejat Eestist).

Jarl Aaron Holmar, V b klass
Väljapaistev tulemus rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel „Känguru“ (76. koht grupis „benjamin“, kokku 4575 võistlejat Eestist).

Georg Salupuu, V b klass
Palju väljapaistvaid sportlikke tulemusi, väärikas kooli esindamine võistlustel.

Martin Plakk, VII b klass

Mariliis Tiits, VII a klass

Keitlyn Volkov, VII c klass

Nora Merivoo, VI a klass
Riikliku kooliteatrite festivali näitlejapreemia.

August Okk, XI b klass
Harjumaa kooliteatrite festivali parima meesnäitleja preemia ja riikliku kooliteatrite festivali eripreemia.

Annabel Almet, XI b klass
Harjumaa kooliteatrite festivali parima naiskõrvalosatäitja preemia, väga edukas esinemine piirkondlikul konkursil „Kuusalu valla laululaps“.

Mia Maria Lipsmäe, IX b klass
Harjumaa kooliteatrite festivali näitlejapreemia.

Kristofer Valter Vallaots, IX c klass
Harjumaa kooliteatrite festivali näitlejapreemia.

Kaspar Rüngenen, IX b klass
Harjumaa kooliteatrite festivali parima meeskõrvalosatäitja preemia.

Johanna Marie Mäeväli, XI a klass
Suurepärane õppeedukus nii X kui XI klassis - kõikide kursuste hinneteks „väga hea“.