Meie kooli õpilane Juuli-Johanna Aaman on sel õppeaastal vahetusõpilane Ameerikas.

Juuli-Johanna andis sealse kooli direktorile edasi Kuusalu kooli meened, mis võeti suure tänuga ja tervitustega vastu.
Juuli teatas rõõmuga, et ta valiti USA valitsuse poolt rahastatud esseekonkursi finalistiks. Konkursi nimi on WYLET ehk Workshop for Youth Leaders in English Teaching, mis on loodud FLEX'i ning YES programmi õpilastele, kes on huvitatud Inglise keele õpetamisest oma koduriigis.
Üle 500 kandidaadi hulgast valiti 30 õpilast, Juuli üks nendest, ning auhinnaks on aprillis toimuv nädalapikkune treeningprogramm Washington D.C's.
Seega nii koolis kui ka vabal ajal läheb Juulil sealpool maakera väga hästi! Tervitused siitpoolt maakera!

IMG 2228 IMG 2230