2020/2021 õppeaastast võtame oma koolis kasutusele koolivormi.

I – IV klasside õpilased kannavad igapäevaselt vähemalt ühte koolivormi elementi järgmisest valikust:
• kooli logoga lühikeste varrukatega polosärk (kollane, helesinine või tumesinine);
• kooli logoga vest (tumesinine kollaste rombide ja triipudega).

Pidulikel puhkudel ning kooli esindades kantakse koolivormi vesti piduliku pluusiga.

Koolivorm valmib koostöös Swiiter OÜ-ga.
V - XII klasside õpilastele on koolivormi elementide kandmine vabatahtlik.
Swiiter OÜ veebipood asub aadressil kuusalu.swiiter.ee. Ettetellimiskeskkond on avatud kuni 15. juunini.
Iga toote juures on suurustabel. Augusti viimasel nädalal toimub Kuusalu Keskkoolis müügipäev, siis on võimalik kätte saada ettetellitud tooted. Kohapeal saab tooteid proovida, olemas ka kaardimakse.
Aastaringselt saab veebipoe kaudu tooteid juurde osta. Lapsevanem ostab veebipoe kaudu ja arveldab otse Swiiter OÜ-ga. Kõigi koolivormi tellimist puudutavate küsimuste korral palume pöörduda: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil: +372 514 7204
Veebipoodi lisab Swiiter OÜ universaalseid tooteid, millel ei ole meie kooli logot. Need tooted on:
• triiksärgid
• pikad püksid
• seelik
• aksessuaarid
• spordiriided
Vaata lisaks ja telli: https://kuusalu.swiiter.ee/

NB! Soovi korral saab enne tellimist koolivormi elemente koolis selga proovida tööpäeviti kell 9.00 - 13.00.