1. Kolga kooli IX klassi õpilased, kes soovivad edasi õppida gümnaasiumis, tulevad 4. veebruaril meie kooliga tutvuma. Nende päevakava on järgmine:
- 12.00 õppimisvõimalused Kuusalu Keskkoolis. Tutvustavad Aili Kontus ja Vello Sats, osalevad ka XI klassi õpilased, kes lõpetasid Kolgas põhikooli;
- 12.45 lõuna kooli sööklas;
- 13.10 ringkäik koolis, sealhulgas spordikeskuse ja õpilaskodu külastus;
- 14.00 huviringide tööga tutvumine, soovi korral võimalus kasutada spordikeskuses ujulat ja jõusaali.
Neile, kel tekkib huvi meie kooli vastu, pakume võimalust osaleda IX klassi õppetöös sobival ajal ajavahemikus 10.- 14. veebruar.

2. R, 10. jaanuaril külastas kooli vallavanem Urmas Kirtsi koos arendusspetsialist Kair Tammeliga. Räägiti koolimaja laiendamisest. On võimalik, et internaadiosa lammutamisega alustatakse juba 1. septembrist 2020, seega peame valmis olema vajalikeks ümberkorraldusteks. Juhtkond arutab seda teemat T, 14. jaanuaril. Ühiskoosolekul K, 5. veebruaril arutatakse teemat kõikide õpetajatega.
3. Õpilased saavad järeltöid teha teisipäeval 7. ja 8. tunni ajal geograafiaklassis (121), õpetajaks on Marju Koik.
4. Algklasside koridorides on üles pandud näitus „Aastaajad“ – tulge vaatama!
5. K, 15. jaanuaril 8. tunni ajal toimub arvutiklassis algklasside õpetajate digikoosolek.
6. N, 20. veebruaril algusega kell 14.00 toimub aulas piirkondlik eKooli võimalusi tutvustav infotund kõikidele õpetajatele.
7. Kuusalu Keskkool liitus Eesti Kaubandus-Tööstuskoja algatusega „Tööle kaasa“.
8. K, 22. jaanuaril algusega kell 18.00 toimub aulas põhikooli lõpueksamite ja kooli lõpetamise teemaline koosolek. Osalevad IX klasside lapsevanemad, õpilased, klassijuhatajad ja eksamiainete õpetajad.