1. Õnnitleme meie koolis sel aastal tööd alustanud õpetajaid – on täitunud 100 päeva õpetajatöö alustamisest. Soovime rõõmsat õpetajatöö jätku!
  2. Meie kool võitis Harjumaa koolide käesoleva aasta kompleksarvestuse kaheksa spordiala kokkuvõttes. Palju õnne kõikidele!
  3. Õpilasesindus organiseerib jõulukohviku aula ees ja värvide päevad.
  4. Jaanuarist 2020 tõstetakse pikapäevarühma eine tasu, see hakkab maksma 1 euro päevas.
  5. Birgit Nurmik ja Piia Palge-Lepik viibivad T, 10. detsembril 2021. aasta Erasmus+ projekte tutvustaval seminaril.
  6. Birgit Nurmik, Krislin Raik ja Astrid Rõuk ei viibi K, 11. detsembril koolis seoses väljasõiduga Viljandi tugikeskusesse.
  7. Saima Kallionsivu ei viibi K, 11. detsembril koolis.
  8. Reede, 20. detsembri koolipäeva ajakava:
    8.00 - 8.50 kontsert-aktus I-IV klassidele;
    tunniplaanijärgne tund V-XII klassidele.
    9.00 - 9.50 kontsert-aktus VIII-XII klassidele;
    klassijuhatajatund I-VII klassidele.
    10.00 - 10.50 kontsert-aktus V-VII klassidele;
    klassijuhatajatund I-IV ja VIII-XII klassidele.
    Tavakohast toitlustamist ei toimu. Klasside esindajad saavad sööklast pakid alates kella 8-st. On koolikellavaba päev. Koolibussid väljuvad kooli juurest kell 11.00