1. K, 30. oktoobril sõidame kooli aastapäeva üritusele Arvo Pärdi keskusse, väljasõit kooli juurest kell 15.00.
2. X klassi matemaatikatundides hakkab õppima vahetusõpilane USA-st.
3. Lahtiste uste nädal toimub 11.-15. novembril.
4. Õpetajate, meie kooli vilistlaste, koosolek toimub N, 31. oktoobril peale 3. tundi aulas – teemaks on kooli 265. aastapäeva tähistamine järgmisel õppeaastal.
5. Kunsti- ja käsitööõpetajate nõupidamine kooli kaunistamise teemal jõuludeks toimub N, 31. oktoobril peale 4. tundi huvijuhi kabinetis.
6. R-L, 8.-9. novembril toimub Viimsis kooliteatrite festival „Väike lava“, seal osaleb ka meie algklasside näitering näidendiga „Inetu pardipoeg“. Enne seda on N, 7. novembril meie õpilastel võimalus vaadata etendust järgmiselt:
2. tund – V-VII klassid
3. tund - I, VIII-XII klassid
7. Koolivaheajal toimus koolitus arenguvestluste läbiviimiseks eKooli abil. Täiendame küsimustikke ja avame arenguvestluste mooduli õpetajatele kasutamiseks selle nädala jooksul.
8. Digikoolitused õpetajatele jätkuvad iga kuu teisel kolmapäeval.
9. E, 4.11 toimub uurimistööde konverents "Reipalt uurima" aulas 6. - 8. tunni ajal.