1. Tänu Maria Treile, kes koos meie õpilastega aitas kaasa ujumisalaste e-õppematerjalide valmimisele Eestis. Kooliujumist tutvustavad materjalid on lehel kooliujumine.ee ja ujumiskursus.ee.
2. E, 22. mail toimub eesti keele riigieksam. Aula valmistab ette N, 18. aprillil ja koristab E, 29. aprillil esimese tunni ajal XI klass.
3. IX klasside eesti keele proovieksam toimub T, 30. aprillil 1.-3. tunni ajal Riina Jalaka ja Oskar Helde klassides.
4. Lugemissaal avatakse kasutamiseks E, 29. aprillil. Hea on lugemissaali kasutada näiteks rühmatöödeks.
5. Koolivormi-teemaline küsitlus on lõppenud, aitäh vastajatele. Tagasiside antakse mai alguses.
6. K, 17. aprillil 8. tunni ajal toimub õpetajate ühiskoosolek, teemaks on õpilaste tegevuse eesmärgistamine.
7. Alates tänasest on avatud õpilaste KiVa-küsitlus.
8. Piret Kamber on K-N, 17. - 18. aprillil puhkusel.
9. K, 17. aprillil lähevad I klassid peale 3. tundi kinno.
10. T, 16. aprillil on II a ja b klassid peale 4. tundi KIKi õppekäigul.
11. T, 16. aprillil lähevad IV a ja b klassid kell 9.30 teatrisse.