Teisipäeval ja kolmapäeval, 16. ja 17. oktoobril tähistasime oma kooli 263. aastapäeva, sest ajalooürikute järgi on Kuusalus lastele koolitarkust jagatud juba 1755. aastast. Teisipäeval kogunesime vanuseastmete kaupa aulasse aktusele. Oma pidupäevakõnes rääkis Vello Sats hoolimisest ja üksteise hoidmisest – kõike tähtsamad ongi meie majas meie inimesed. Huvijuht Saima Kallionsivu tõi välja, et meie majas töötab üle kahekümne meie kooli vilistlase – nad on oma koolis tagasi tänu siin valitsevale heale õhkkonnale ja hoolimisele.
Aktusel anti traditsiooniliselt üle ka Kuusalu kooli Teenetemärgid. Selle said käesoleval aastal Sirje Vaard, Astrid Rõuk ja Jüri Rebane. Palju õnne!
Kõik õpilased said kingitusena kuulata puhkpilliansambli „Brassical“ meeleolukat kontserti "Sajaga"
Lõpetasime kolmapäeva hommikul oma kooli 263. aastapäeva tähistamise kogu koolipere ühise rongkäiguga rahvamaja juurest kooli.