1. Eesti 100 aasta lõpetamiseks mõtleme teemale „Meie kooli 100 lugu“. Arutame teemat täpsemalt K, 3. oktoobri ühiskoosolekul, mis algab lugemissaalis kell 15.00.
2. Otsime eesti keele õpetajat, kes tuleks meie kooli tööle Kaja Männi lapsehoolduspuhkuse ajaks.
3. K, 26. septembril toimunud kooli hoolekogu koosolek oli tegus ja asjalik. Muude teemade kõrval käsitleti ka koolisöögi teemat. Meenutame õpilastele, et sööklas saab alati toitu juurde küsida. Kellelgi ei tohi kõht tühjaks jääda!
4. Hoolekogu oli samuti selle poolt, et kooliaasta viimane õppepäev oleks 7. juuni.
5. Osaleme 4.-9. klasside õpilastega KüberPähkli uuringus.
6. Meenutame õpilastele, et treppidel ei tohi joosta ja tuleb püsida oma koridoris.
7. Meenutame õpilastele, et vahetundideks õue minnes tuleb riietuda vastavalt ilmale.
8. Õpetajad saavad veel liituda opiq.ee keskkonnaga.
9. Kätte on jõudnud pime aeg – kandke helkurit ja meenutage õpilastele helkuri kandmise vajadust.
10. R, 5. oktoobril, õpetajate päeval koguneme kell 8.00 spordikeskuse saalis. Seejärel on õpetajate väljasõit Rakverre. Pärast tagasitulekut on koolisööklas lõunasöök ja peale 6. tundi kohtumine XII klassi õpilastega.
11. Piia Palge-Lepik viibib K, 3. oktoobril alates kell 9.30 koolitusel.