Kooliringid 2016/2017 õppeaastal

  Aeg sihtrühm ring juhendaja koht
ESMASPÄEV 1. tund 1b rütmika M.Vunk aula või vana võimla
  1. tund 2d tants S.Mäits aula või vana võimla
  3. tund 2.kl nupukad P.Kamber  
  5. tund 2b tants K-A.Reiska aula
  13 -14.30 5. kl rahvatants E.Krasmus vana võimla
  6. tund 2a tants S.Mäits  
  6. tund 2a rahvatants K.Kukk suur saal
  6. tund 3.-4. kl mudilaskoor N.Esko aula
  7. tund 1.-4. kl solistid, ansambel N.Esko r 98
  7. tund 6.kl rahvatants K.Kukk aula
  7.-8. tund 3.-4. kl  meisterdamine H.Paiste lugemissaal
  7.-8. tund 1.-2. kl meisterdamine V.Marnat r 98
  7.-8. tund 3.-8. kl robootika U.Mark õppetöökoda
  8. tund Pk ja Kk T võrk- ja korvpall I.Keerma spordihoone
  8. tund Pk ja Kk T üldkehaline ettevalm. M.Jäetma galerii
  15.50 -16.30 keskkool rahvatants K.Kukk aula
  16 -18.00 10. kl rahvatants E.Krasmus vana võimla
  16.45 edasijõudn. ujumine M.Seiman ujula
  17.30 algajad ujumine M.Seiman ujula
           
TEISIPÄEV 1. tund 1c tants S.Mäits aula
  1. tund 2a rahvatants K.Kukk vana võimla
  5. tund 2c tants S.Mäits aula
  5. tund 3c tants K-A.Reiska aula
  6. tund 2. kl mudilaskoor N.Esko r 98
  6. tund 3a rütmika S.Kallionsivu aula või vana võimla
  6. tund 4a tants S.Mäits aula või vana võimla
  7.-8. tund 3.-8. kl robootika U.Mark õppetöökoda
  8. tund 5.-8. kl lastekoor T.Esko aula
  8. tund 7.-12. kl lauluring K.Peterson r 3
  17 -17.45 poisid ansambel T.Esko r 32
           
KOLMAPÄEV 1. tund 1b tants S.Kallionsivu aula
  2. tund 2b rahvatants K-A.Reiska aula
  6. tund 2c majandus T.Sats r 90
  6. tund 3.-4. kl mudilaskoor N.Esko aula
  7. tund 2.-4. kl malering J.Rebane r 2
  7. tund 5.-6. kl nupukad M.Rumm r 37
  7. tund 5.-8. kl näitering S.Kallionsivu aula
  7.-8. tund 9.-12. kl kokandus E.Rada õppeköök
  8. tund 4. - 5. kl pallimängud M.Keerma vana võimla
  8.tund 10. kl matem. teaduskool T.Bender r 60(58)
  15.30 Pk ja Kk P võrkpall M.Keerma spordihoone
  15.30 Pk ja Kk T korvpall I.Keerma spordihoone
  16.45 edasijõudn. ujumine M.Seiman ujula
  17.30 algajad ujumine M.Seiman ujula
           
NELJAPÄEV 1. tund 1a tants S.Mäits aula
  5. tund 4b rütmika S.Kallionsivu aula
  6. tund 1. kl liikumismängud S.Treufeld suur saal
  6. tund 2. kl mudilaskoor N.Esko aula
  6. tund 3b rütmika S.Kallionsivu
  6. tund 4c tants S.Mäits aeroobikasaal
  6. -7. tund  7. kl pallimängud M.Keerma suur saal
  6. tund 3c rahvatants K-A.Reiska vana võimla
  6.-7. tund Pk ja Kk T üldkehaline ettevalmistus M.Jäetma  6.t galerii, 7.t spordihoone
  7. tund 5.-8. kl lastekoor T.Esko aula
  7.-8. tund 5.-7. kl loodusring E.Sarap r 116
  7.-8. tund 3.-4. kl loodus- ja loovusring E.Sarap r 116
  7.-8. tund 5.-8. kl tehnoloogiaring U.Mark puidutöökoda
  7.-8. tund 2.-3. kl rahvastepall S.Treufeld spordihoone
  8. tund 9.-12. kl noortekoor T.Esko aula
  8. tund 6. kl rahvatants K.Kukk aeroobikasaal
  8. tund 10. kl lood. teaduskool M.Koppel r 52
  8. tund 8. kl matem. teaduskool K.Tensing r 62
  15.50 9.-12. kl näitering S.Kallionsivu aula
  16 - 16.45 poisid ansambel T.Esko aula, r 32
           
REEDE 1. tund 1a rütmika S.Kallionsivu aula
  6. tund 4. kl nupukad M.Rumm lugemissaal
  14 - 15.30 9.-12. kl noortekoor T.Esko aula
  16.30 keskkool rahvatants K.Kukk vana võimla

 

Lisaks treeningutega seonduv info ja kontaktid asuvad Spordikeskuse kodulehel.