Kuusalu Keskkool kasutab 2020/2021 õppeaastast Office 365 teenuseid, mis sisaldab

• Veebimeili Outlook
  • Õpihalduskeskkonda Teams
  • Failihalduskeskkonda OneDrive
  • Ühisteabe keskkonda SharePoint
  • Kontoritarkvara Word, Excel, PowerPoint

Office 365 sisenemiseks on aadress: portal.office.com

• Office 365 sisse logimisel on kasutajanimeks kooli e-postiaadress.
  • Kasutajakontod luuakse kooli töötajatele ja õpilastele alates 7. klassist.
  • Kuusalu Keskkooli Office 365 kasutajakonto kehtib töötajal töösuhte vältel ja õpilasel koolis õppimise ajal.

Kooli e-posti aadressid on @kuusalu.edu.ee lõpuga.

Töötajate meiliaadressid on üldkujul: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

JUHENDID ÕPILASELE:

• Õpilane, kes on unustanud/ kaotanud oma Office 365 konto aadressi ja parooli: palun saata kiri aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja me taastame konto.