Kokkulepped ja põhimõtted COVID-19 viirusesse nakatumise korral

Lugupeetud koolipere
Koroonaviirusesse nakatumise numbrid näitavad hetkel riigis kasvutrende ning sellest tulenevalt oleme kirja pannud kokkulepped ja juhised võimalikuks distantsõppe perioodiks. Kui õpetaja, töötaja, õpilane või tema pereliige saab positiivse koroonaproovi tulemuse, siis palume sellest esimesel võimalusel teavitada koolijuhti telefoni teel: Kristi Tarik +372 56 565 887. Lähtuvalt infost saame koheselt rakendada lisameetmeid, et viiruse levikut koolis piirata.
Palun tutvuge allpool distantsõppe juhendiga õpilasele, lapsevanemale ja õpetajale.

Oleme otsustanud algselt 13. oktoobrile plaanitud lastevanemate üldkoosoleku edasi lükata seoses viirusohu kasvuga riigis. Plaanime uut koosoleku aega novembrisse või detsembrisse ja vajadusel viime selle läbi veebipõhiselt. Teatame täpse kuupäeva hiljemalt kaks nädalat enne koosoleku toimumist.

Üldkoosolekul valime koolile uue hoolekogu lastevanemate esindajad. Hoolekokku on oodatud kandideerima kõik lapsevanemad, kelle soov on kooli toetada, olla koostöine, lahenduskeskne, eesmärgipärane ning aidata kaasa kooli arengule ja tegemistele. Oma kandideerimise soovist palume kirjalikult teada anda koolijuhile,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hoolekogu moodustamise ja töökorraga saab tutvuda Riigiteatajas.

Kaunist sügise jätku,
Juhtkond