Oleme otsustanud algselt 13. oktoobrile plaanitud lastevanemate üldkoosoleku edasi lükata seoses viirusohu kasvuga riigis. Plaanime uut koosoleku aega novembrisse või detsembrisse ja vajadusel viime selle läbi veebipõhiselt. Teatame täpse kuupäeva hiljemalt kaks nädalat enne koosoleku toimumist.

Üldkoosolekul valime koolile uue hoolekogu lastevanemate esindajad. Hoolekokku on oodatud kandideerima kõik lapsevanemad, kelle soov on kooli toetada, olla koostöine, lahenduskeskne, eesmärgipärane ning aidata kaasa kooli arengule ja tegemistele. Oma kandideerimise soovist palume kirjalikult teada anda koolijuhile,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hoolekogu moodustamise ja töökorraga saab tutvuda Riigiteatajas.

Kaunist sügise jätku,
Juhtkond