Üleskutse Kuusalu valla haridusasutustele

Teeme pai

Kuusalu Keskkool kutsub üles aprillikuus rohkem märkama headust, hoolivust, tänulikkust ja tegema selle eest pai!
Märkame aprillis rohkem, kui keegi meid aitab, meile toeks on, kui keegi meile hea sõna ütleb. Märkame ka neid toredaid asju, mis tunduvad nii igapäevased! Räägime aprillis rohkem tänutundest ja selle väljendamise viisidest. Tänulikkust ja headust saab väljendada näiteks sõnaga, pildiga, luuletusega, kirjaga, pereringis kallistusega.

Leiame veel viise, kuidas oma tänulikkust näidata!

Ootame 2020/2021 õppeaastast oma meeskonda klassiõpetajat (lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asemel).
Oled sobiv kandidaat, kui Sul on erialane haridus või õpid vastaval alal, oled avatud meele ja koostöövõimega ning innovaatilise suhtumisega. Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada 14. augustiks 2020 digiallkirjastatult e-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Lisainfo telefonidel 5061369 (õppejuht), 56687159 (koolijuht)