Õppetöö alates 18. jaanuarist

Lähtuvalt valitsuse pressikonverentsist jätkavad järgmisel nädalal (18. - 22.01) kontaktõppes 1.-4. klasside õpilased ja 9. klassid ning 12. klass. Ülejäänud kool jätkab distantsõppes. Kehtima jäävad ka kõik ülejäänud eelmise nädala korraldused: maskide kandmine, söögivahetundide korraldus, siseruumides huviringide läbiviimise keeld, hajutamine vahetundides jne.

Praegu teada oleva info kohaselt kehtivad piirangud kuni 24.01.

Distantsõppel olevatel õpilastel on võimalik koolilõuna asendamiseks saada toidupakk.

Palume taotlus täita siin: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ynfg7qshhk-lw-DlFUkHW0HP2uN-Y9hBm02RWI5rxDBUN1NLQlhJUkUyQ0JJUjA1TU1LNEs1SDBLMC4u

Palume vastata hiljemalt neljapäeval (21.01) kella 10:00ks.

1. Järgmine nutivaba koolipäev on esmaspäev, 13. aprill, kuna järgmine reede on vaba päev.
2. Kolmapäeval, 8. aprillil algusega kell 15.00 toimub õpetajate videokoosolek teemal „Digiküsimused“.
3. Palume õpetajatel planeerida videotunnid tunniplaanis ettenähtud aegadel, siis ei lange erinevad ainetunnid samale ajale. Samuti palume kirjutada nädala alguses eKooli nädala jooksul planeeritavate videotundide ajad. See on lapsevanemate mõistetav palve – eriti nooremate õpilaste hulgas on neid, kes vajavad keskkondadesse sisenemisel lapsevanema abi.

Hoolime, märkame, abistame!