Õppetöö alates 18. jaanuarist

Lähtuvalt valitsuse pressikonverentsist jätkavad järgmisel nädalal (18. - 22.01) kontaktõppes 1.-4. klasside õpilased ja 9. klassid ning 12. klass. Ülejäänud kool jätkab distantsõppes. Kehtima jäävad ka kõik ülejäänud eelmise nädala korraldused: maskide kandmine, söögivahetundide korraldus, siseruumides huviringide läbiviimise keeld, hajutamine vahetundides jne.

Praegu teada oleva info kohaselt kehtivad piirangud kuni 24.01.

Distantsõppel olevatel õpilastel on võimalik koolilõuna asendamiseks saada toidupakk.

Palume taotlus täita siin: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ynfg7qshhk-lw-DlFUkHW0HP2uN-Y9hBm02RWI5rxDBUN1NLQlhJUkUyQ0JJUjA1TU1LNEs1SDBLMC4u

Palume vastata hiljemalt neljapäeval (21.01) kella 10:00ks.

2020/2021 õppeaastast võtame oma koolis kasutusele koolivormi.
I – IV klasside õpilased kannavad igapäevaselt ühte koolivormi elementi järgmisest valikust:
• lühikeste varrukatega polosärk (kollane, helesinine ja tumesinine)
• vest (sinine)
Pidulikel puhkudel ning kooli esindades kantakse koolivormi vesti.
Kõik tooted on kooli logoga.
Koolivorm valmib koostöös Swiiter OÜ-ga.
V - XII klasside õpilastele on koolivormi elementide kandmine vabatahtlik.
Swiiter OÜ loob veebipoe aadressil kuusalu.swiiter.ee 1. märtsiks. Tellimiskeskkond on avatud 1. maist kuni 15. juunini.
Mai alguses tuleb Swiiter OÜ kooli tooteid tutvustama ja tellimisega seotud soovitusi jagama.
Augusti lõpus müüb Swiiter OÜ koolimajas koolivormi tooteid, võimalus ka proovida. Kohapeal saab maksta ka kaardiga. Aastaringselt saab veebipoe kaudu tooteid juurde osta.
Lapsevanem ostab veebipoe kaudu, arveldab otse Swiiter OÜ-ga.
Veebipoodi lisab Swiiter OÜ universaalseid tooteid, millel ei ole meie kooli logot:
• valged pluusid
• mustad püksid
• seelikud
• aksessuaarid

Lisatud kaks näidist: koolivormi kohustuslikud ja vabatahtlikud elemendid.

Attachments:
Download this file (Kuusalu kollaaz - vabatahtlikud elemendid 5.2.pdf)Koolivormi vabatahtlikud elemendid[ ]222 kB
Download this file (Kuusalu koolivorm - kohustuslikud elemendid.pdf)Kuusalu koolivorm[ ]286 kB