Õppetöö alates 18. jaanuarist

Lähtuvalt valitsuse pressikonverentsist jätkavad järgmisel nädalal (18. - 22.01) kontaktõppes 1.-4. klasside õpilased ja 9. klassid ning 12. klass. Ülejäänud kool jätkab distantsõppes. Kehtima jäävad ka kõik ülejäänud eelmise nädala korraldused: maskide kandmine, söögivahetundide korraldus, siseruumides huviringide läbiviimise keeld, hajutamine vahetundides jne.

Praegu teada oleva info kohaselt kehtivad piirangud kuni 24.01.

Distantsõppel olevatel õpilastel on võimalik koolilõuna asendamiseks saada toidupakk.

Palume taotlus täita siin: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ynfg7qshhk-lw-DlFUkHW0HP2uN-Y9hBm02RWI5rxDBUN1NLQlhJUkUyQ0JJUjA1TU1LNEs1SDBLMC4u

Palume vastata hiljemalt neljapäeval (21.01) kella 10:00ks.

1. E, 6. mail toimub inglise keele riigieksam. Suuline osa toimub T-K, 7.-8. mail.
2. Seoses riigieksamitega on tunniplaanis võimalikud muudatused. Palun jälgige tunniplaani!
3. Uute õpetajate kandideerimine lõppeb 30. aprillil, pärast seda toimub konkursikomisjon.
4. Psühholoog Mihkel Velström vestles „keeruliste“ poistega N, 18. aprillil. Ta annab tagasiside vestlusest poistega ja vestleb õpetajatega antisotsiaalsuse normaalsuse teemal N, 23. mail kell 15.00-16.00.
5. E-R, 29.04. – 3.05. viibivad Piia Palge-Lepik, Piret Kamber ja Maria Trei projektireisil Portugalis.
Piia Palge-Lepikut asendab Aili Kontus.
6. 5.-7. mail toimub Kaitseväe õppus „Kevadtorm“. Pärast seda (ilmselt 9. mail) tutvustab Kaitsevägi oma tegevust ka meie õpilastele, eeldatavalt 7.-8. klassidele.
7. VIII klasside õpilaste loovtööde juhendajate koosolek toimub T, 30. aprillil peale 3. tundi geograafiaklassis.
8. T, 30. aprillil toimub Tagasi Kooli raames kohtumine insener Tarmo Trei´ga. 4. tund – X klass, 5. tund – XI klass.
9. N, 2. mail toimub 6.-7. tunni ajal aulas IX a ja b klasside õpilastele Maanteeameti koolitus „Georg ja Kaspar“. Koolitaja Märt Treier.
10. Skatepargis viibides tuleb täita skatepargi kasutamise eeskirju.
11. Lugemissaal on tänasest alates kasutamiseks valmis.
12. Järgime Liikuma kutsuva kooli põhimõtteid ja suuname õpilasi vahetunde õues veetma.
13. T, 30. aprillil toimub õpilasesinduse väljasõit.
14. N, 2. mail on I c klass peale 3. tundi teatris.
15. III klassid viibivad õppekäigul järgmiselt:
III a – T, 30. aprillil
III b – N, 2. mail
III c – R, 3. mail
Väljumine kõikidel päevadel peale 3. tundi.
16. Aili Kontus viibib T, 7. mail koolitusel.