4. K, 10. oktoobril algusega kell 15.00 toimub lugemissaalis kõikidele õpetajatele ühiskoosolek. Teemaks on „Õpilaste tegevuse eesmärgistamine“.
5. XII klassi õpilane Mattias Idavain tutvustab K, 10. oktoobril peale 3. tundi vahetunnis lugemissaalis huvilistele poistele Noorkotkaste tegevust.
6. Teenetemärgi komisjoni koosolek toimub R, 12. oktoobril peale 3. tundi Saima Kallionsivu kabinetis.
7. Kiiu Lasteaia koolieelikute õpetaja viibib 11. oktoobril koolis ja külastab I klassi õpetajate nelja esimest tundi.
8. Täna viib Nordic Houses juhataja Argo Saul läbi ettevõtlusteemalise tunni X ja XII klassis.
9. N, 11. oktoobril 3. tunni ajal toimub lugemisaalis XII klassi õpilastele Tallinna Tehnikaülikooli tutvustus.
10. 9.-11. oktoobril viibib koolis programmi Noored Kooli töötaja Sandra Fomotškin. Ta vaatleb Noored Kooli programmi õpetajate tunde ning vestleb õpilaste ja ka teiste õpetajatega.
11. K, 17. oktoobril toimub kooli aastapäeva rongkäik, mis algab kell 8.00 Kuusalu rahvamaja juurest. Koolibussid sõidavad rahvamaja juurde. Õpilased, kes tulevad kooli juurde jalgsi või rattaga, saavad samuti koolibussiga rahvamaja juurde sõita. Selleks tuleb olla kell 7.50 kooli parklas.
12. Korraldame K, 17. oktoobril koolikotivaba päeva, et õpilased ei peaks rongkäigus kotte kandma.
13. T, 16. oktoobril toimuvad aulas kooli aastapäeva aktused järgmiselt:
1. tund: I-IV klassid
4. tund: V-VII klassid
5. tund: VIII-XII klassid
14. T, 16. oktoobril toimuvad õpilastele kooli sünnipäeva kingitusena aulas kontserdid pasuna-ansamblilt „Sajaga“. Ajad on järgmised: 2. tund VI-XII klass, 3. tund I-V klass.
15. K, 17. oktoobril 7. tunni ajal toimub aulas kooli aastapäeva disko.
16. K, 17. oktoobril kell 12-14 viibivad ESHA konverentsi raames meie koolis Euroopa riikide koolijuhid. Neile toimuvad õpilaste kontsert ja töötoad. Üritusse on kaasatud meie lauljad ja tantsijad.
17. K, 10. oktoobril peale 4. tundi toimub huvijuhi kabinetis ESHA üritusega seotud õpetajate nõupidamine.
18. T, 9. oktoobril toimuval lastevanemate üldkoosolekul tutvustame ka uusi õpetajaid ja abiõpetajaid.
19. Meenutame õpilastele, et meie Roheline Miil on mobiilivaba ala.
20. Robootikaring töötab neljapäeviti järgmiselt: 6. tund III klassid, 7. tund II klassid.
21. Alates kolmapäevast toimuvad aulas taas tantsuvahetunnid.
22. K, 10. oktoobril viibivad Astrid Rõuk ja Ulvi Üprus tervisekonverentsil.
23. T, 9. oktoobril alates kell 11.00 viibivad I b ja c klassid õppekäigul.
24. Piia Palge-Lepik viibib 16.-20. oktoobril koolitusel. Teda asendab Aili Kontus.