Õppetöö alates 18. jaanuarist

Lähtuvalt valitsuse pressikonverentsist jätkavad järgmisel nädalal (18. - 22.01) kontaktõppes 1.-4. klasside õpilased ja 9. klassid ning 12. klass. Ülejäänud kool jätkab distantsõppes. Kehtima jäävad ka kõik ülejäänud eelmise nädala korraldused: maskide kandmine, söögivahetundide korraldus, siseruumides huviringide läbiviimise keeld, hajutamine vahetundides jne.

Praegu teada oleva info kohaselt kehtivad piirangud kuni 24.01.

Distantsõppel olevatel õpilastel on võimalik koolilõuna asendamiseks saada toidupakk.

Palume taotlus täita siin: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ynfg7qshhk-lw-DlFUkHW0HP2uN-Y9hBm02RWI5rxDBUN1NLQlhJUkUyQ0JJUjA1TU1LNEs1SDBLMC4u

Palume vastata hiljemalt neljapäeval (21.01) kella 10:00ks.

1. Tänu õpetajatele Sirje Vaardile ja Riina Jalakale õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks emakeeleolümpiaadiks. Emilia Valgiste (XII klass) saavutas II koha, Marta Raidla (VIII a klass) IV koha ja Ako Randmaa (IX b klass) VI koha.
2. Tänu õpetaja Mall Koppelile õpilase hea ettevalmistamise eest maakondlikuks keemiaolümpiaadiks. Mirjam Kiik (XI klass) saavutas II koha.
3. Meenutame, et turvavöödega varustatud bussides tuleb need ka kinnitada. Samuti kontrollida väljasõitudel käies turvavööde kinnitamist.
4. E, 29. jaanuaril külastab kooli arhitekt Maarja Nummert.
5. Jätkame selle nädala klassijuhatajatundides interneti targa kasutamise teema käsitlemist.
6. K, 31. jaanuaril alates kell 14.00 viibivad koolis külalised Laulasmaa koolist.
7. E, 2. aprillil toimub vastavalt kooli üldtööplaanile digiõppepäev.
8. Eelinfo: 31. mail toimub meie koolis „Ellerheina“ kontsert.
9. K, 31. jaanuaril toimuvad „Eesti 100“ raames mulgiteemalised üritused aulas järgnevalt:
   4. tund I-IV klassid
   5. tund V-VII klassid
   6. tund VIII-XII klassid
10. T, 6. veebruaril viibib VIII b klass Kehra Gümnaasiumis, kus antakse etendus „Muutuste maailm“.
11. Aili Kontus viibib T, 30. jaanuaril koolitusel.