Kuusalu Keskkool kuulutab välja konkursi

EESTI KEELE ÕPETAJA, MATEMAATIKAÕPETAJA, INGLISE KEELE ÕPETAJA, VENE KEELE ÕPETAJA (osaline koormus), TUGIKESKUSE JUHI (HEV-KOORDINAATOR), ERIPEDAGOOGI, ABIÕPETAJA JA ÕPILASKODU KASVATAJA

ametikohtade täitmiseks.

Tugikeskuse juhi võtame tööle alates 1. juunist 2015, teised töötajad alates 26. augustist 2015.

Kandidaatidel esitada kandideerimiseks: avaldus, CV, kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad.
Dokumendid esitada 22. maiks 2015 paberkandjal allkirjastatult Kuusalu Keskkooli aadressil Kooli, Kuusalu küla, Kuusalu vald, Harjumaa, 74601 või digiallkirjastatult e-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Info telefonil 6024373 (õppealajuhataja), 6024370 (direktor) või 6024380 (õpilaskodu juhataja).