Hea koolipere!

Tulenevalt valitsuse korraldustest oleme taaskord selle ees, et kõik õpilased järgmisel nädalal koolis kontaktõppes jätkata ei saa. Kutsun kõiki üles olema ettevaatlikud, vältima suuremaid kogunemisi, et viiruse levikut peatada ning aidata koolidel kontaktõppesse naasta. Seni aga säilitame positiivse meele ning panustame sellesse, et õppetööd jätkata.

Kontaktõppes jätkavad esmaspäeval klassid 1. - 4.

Märtsikuu lõpuni on distantsõppel klassid 5. - 8. ning 10. - 11. Lõpuklasside (9. ja 12. klassid) osas võetakse järgmised otsused vastu arvatavasti algava nädala teisipäeval, kuid esialgu on ka need klassid distantsõppele suunatud. Kooli on lubatud, lisaks algklassidele, HEV õppijad (õppetugi võtab ühendust) ning väikestes gruppides on lubatud ka konsultatsioonid ja järele vastamised (täpsustav info grupi suuruse, ruumi täituvuse jms kohta tuleb Haridus- ja Teadusministeeriumist arvatavasti nädalavahetuse jooksul).

Huviringide tegevus on koolis peatatud. Kui peaksime osad huviringid klasside siseselt organiseerima, siis teavitame sellest lapsevanemaid.

Kui on vaja laenutada koolist arvutit, siis palume ühendust võtta meie haridustehnoloogiga: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Nii kaua kuni koolis käivad vaid 1.-4. klasside lapsed, siis lahkuvad koolipäeva lõpus koolibussid tavapärasest tund aega varem (v.a J liin). Palume pikapäevarühmas osaleda õpilastel ainult siis, kui selleks on tõesti vajadus.

Toidupakkidega seotud info saadame uue nädala alguses.

Kui on soovi raamatukogust raamatut saada, siis ole hea, kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Selle jaoks, et koolis viiruse levikut takistada, siis hajutame võimaluste piires koolimajas õpilasi. Nihutame koolipäeva sees tundide aegu, et vahetundide algused õpilastel erinevatel aegadel oleksid. Lisaks hajutame ka lõunasöökide aegu, et õpilaste arvu sööklas vähendada. Loomulikult jätkame klasside tuulutamist, õpetajad kannavad maske jne.

Distantsõppe perioodil järgime distantsõppe juhendit: https://www.kuusalu.edu.ee/oppetoeoe-korraldus/oppetoeoe-alates-jaanuarist-2021/4291-kokkulepped-ja-pohimotted-covid-19-viirusesse-nakatumise-korral

Tunnid algavad tavapärasel ajal kell 08:00.

Püsime terved!
Kristi Tarik