Õppetöö alates 18. jaanuarist

Lähtuvalt valitsuse pressikonverentsist jätkavad järgmisel nädalal (18. - 22.01) kontaktõppes 1.-4. klasside õpilased ja 9. klassid ning 12. klass. Ülejäänud kool jätkab distantsõppes. Kehtima jäävad ka kõik ülejäänud eelmise nädala korraldused: maskide kandmine, söögivahetundide korraldus, siseruumides huviringide läbiviimise keeld, hajutamine vahetundides jne.

Praegu teada oleva info kohaselt kehtivad piirangud kuni 24.01.

Distantsõppel olevatel õpilastel on võimalik koolilõuna asendamiseks saada toidupakk.

Palume taotlus täita siin: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ynfg7qshhk-lw-DlFUkHW0HP2uN-Y9hBm02RWI5rxDBUN1NLQlhJUkUyQ0JJUjA1TU1LNEs1SDBLMC4u

Palume vastata hiljemalt neljapäeval (21.01) kella 10:00ks.

Täna, 9. septembril allkirjastasime koolirahu lepingu.

Meie koolis valitseb KOOLIRAHU

LEPING

Soovides, et 2020/2021. õppeaasta jooksul on meie koolis töine ja sõbralik õhkkond ning kogu koolipere koostöö tugineb üksteise mõistmisele ja usaldusele.

Oleme kokku leppinud järgnevas:
• märkame, kuulame ja tunnustame üksteist;
• oleme sallivad, hoiame kokku ja aitame üksteist;
• teeme koostööd ja osaleme aktiivselt koolielus, armastame õppimist ja õpetamist;
• hoidume vaimsest ja füüsilisest vägivallast ja meelemürkidest ‒ kool peab olema turvaline ja mõnus paik!

Oleme üksteisele heaks eeskujuks - muutused algavad meist endist!

Alla kirjutanud esindajad: koolijuht Kristi Tarik, õpetajate esindaja Pille Pürg, õpilaste esindaja Mariella Soom.

DSC 0003 DSC 0005 DSC 0007 DSC 0009