Üleskutse Kuusalu valla haridusasutustele

Teeme pai

Kuusalu Keskkool kutsub üles aprillikuus rohkem märkama headust, hoolivust, tänulikkust ja tegema selle eest pai!
Märkame aprillis rohkem, kui keegi meid aitab, meile toeks on, kui keegi meile hea sõna ütleb. Märkame ka neid toredaid asju, mis tunduvad nii igapäevased! Räägime aprillis rohkem tänutundest ja selle väljendamise viisidest. Tänulikkust ja headust saab väljendada näiteks sõnaga, pildiga, luuletusega, kirjaga, pereringis kallistusega.

Leiame veel viise, kuidas oma tänulikkust näidata!

Täna, 9. septembril allkirjastasime koolirahu lepingu.

Meie koolis valitseb KOOLIRAHU

LEPING

Soovides, et 2020/2021. õppeaasta jooksul on meie koolis töine ja sõbralik õhkkond ning kogu koolipere koostöö tugineb üksteise mõistmisele ja usaldusele.

Oleme kokku leppinud järgnevas:
• märkame, kuulame ja tunnustame üksteist;
• oleme sallivad, hoiame kokku ja aitame üksteist;
• teeme koostööd ja osaleme aktiivselt koolielus, armastame õppimist ja õpetamist;
• hoidume vaimsest ja füüsilisest vägivallast ja meelemürkidest ‒ kool peab olema turvaline ja mõnus paik!

Oleme üksteisele heaks eeskujuks - muutused algavad meist endist!

Alla kirjutanud esindajad: koolijuht Kristi Tarik, õpetajate esindaja Pille Pürg, õpilaste esindaja Mariella Soom.

DSC 0003 DSC 0005 DSC 0007 DSC 0009