Õppetöö alates 18. jaanuarist

Lähtuvalt valitsuse pressikonverentsist jätkavad järgmisel nädalal (18. - 22.01) kontaktõppes 1.-4. klasside õpilased ja 9. klassid ning 12. klass. Ülejäänud kool jätkab distantsõppes. Kehtima jäävad ka kõik ülejäänud eelmise nädala korraldused: maskide kandmine, söögivahetundide korraldus, siseruumides huviringide läbiviimise keeld, hajutamine vahetundides jne.

Praegu teada oleva info kohaselt kehtivad piirangud kuni 24.01.

Distantsõppel olevatel õpilastel on võimalik koolilõuna asendamiseks saada toidupakk.

Palume taotlus täita siin: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ynfg7qshhk-lw-DlFUkHW0HP2uN-Y9hBm02RWI5rxDBUN1NLQlhJUkUyQ0JJUjA1TU1LNEs1SDBLMC4u

Palume vastata hiljemalt neljapäeval (21.01) kella 10:00ks.

Sel aastal selgitasime välja Kuldse Rihuka võitjad kahe esimese vooru tulemuste põhjal, kuna 19. mail ei toimunud meil koolis  III vooru.
Noorema vanuseastme kolm parimat I ja II vooru põhjal on:
I koht 7c klassi võistkond ( Kent Clark Valge, Evar Saul, Kertu Einborn, Maarja Katherine Link) 40 punktiga.
II koht 7a klassi võistkond (Mikk Kirsimaa, Karl Tobias Valdmann, Anni Mari Laupmaa, Adrian Aio) 39 punktiga
III koht 5b klassi võistkond (Sandra Narusk, Martin Plakk, Hendrik Madisson, Andreas Vilbaste, Sebastian Palu) 35 punktiga
Vanema vanuseastme kolm parimat I ja II vooru põhjal on:
I koht 11. klassi võistkond (Katriin Rüütsalu, Ako Randmaa, Oskar Paiste, Matheas Trilljärv) 73,5 punktiga.
II koht 10. klassi võistkond (Kärt Kirsimaa, Kerstin Trei, Aaron Allmägi, Anett Kirt, Kertu Peegel) 70 punktiga.
III koht 12. klassi võistkond (Andreas Možajev, Grettel Toomvap, Eva- Roosi Eeron, Egert Gahler, Paul Andreas Allik, Kaspar Kiilaspää, Karel Taal, Brent Põhjala) 60 punktiga.

Täname kõiki mälumängul osalejaid!
õpetajad Oskar ja Merja