Õppetöö alates 18. jaanuarist

Lähtuvalt valitsuse pressikonverentsist jätkavad järgmisel nädalal (18. - 22.01) kontaktõppes 1.-4. klasside õpilased ja 9. klassid ning 12. klass. Ülejäänud kool jätkab distantsõppes. Kehtima jäävad ka kõik ülejäänud eelmise nädala korraldused: maskide kandmine, söögivahetundide korraldus, siseruumides huviringide läbiviimise keeld, hajutamine vahetundides jne.

Praegu teada oleva info kohaselt kehtivad piirangud kuni 24.01.

Distantsõppel olevatel õpilastel on võimalik koolilõuna asendamiseks saada toidupakk.

Palume taotlus täita siin: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ynfg7qshhk-lw-DlFUkHW0HP2uN-Y9hBm02RWI5rxDBUN1NLQlhJUkUyQ0JJUjA1TU1LNEs1SDBLMC4u

Palume vastata hiljemalt neljapäeval (21.01) kella 10:00ks.

Sulev Oll on kirja pannud imelised luuleread: "Hooli ja hoia, hoia ja hooli, imetle maailma mõlemaid pooli."
Küllap oleksime täna, 6. mail, oma kevadisel koorilaulupäeval, laulnud seda Juhan Trumpi ja Sulev Olli laulu Teile kogu Kuusalu koorilauluperega oma kontserdi lõpulauluna.
Tänases olukorras on märksõnad hoolimine, hoidmine, kaitsmine erilise tähendusega.

Olgu siia lisatud aastatetagune Keilas toimunud Harjumaa laulu- ja tantsupeo salvestus, kus teiste seas esinesid kõik meie koolikooride laululapsed. Ühendkoori juhatab „Hoolimise laulu“ autor Juhan Trump.
Olge hoitud ja kaitstud. Vaata videot "Hoolimise laul"

Niina ja Taavi Esko