Õppetöö alates 18. jaanuarist

Lähtuvalt valitsuse pressikonverentsist jätkavad järgmisel nädalal (18. - 22.01) kontaktõppes 1.-4. klasside õpilased ja 9. klassid ning 12. klass. Ülejäänud kool jätkab distantsõppes. Kehtima jäävad ka kõik ülejäänud eelmise nädala korraldused: maskide kandmine, söögivahetundide korraldus, siseruumides huviringide läbiviimise keeld, hajutamine vahetundides jne.

Praegu teada oleva info kohaselt kehtivad piirangud kuni 24.01.

Distantsõppel olevatel õpilastel on võimalik koolilõuna asendamiseks saada toidupakk.

Palume taotlus täita siin: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ynfg7qshhk-lw-DlFUkHW0HP2uN-Y9hBm02RWI5rxDBUN1NLQlhJUkUyQ0JJUjA1TU1LNEs1SDBLMC4u

Palume vastata hiljemalt neljapäeval (21.01) kella 10:00ks.

Liikuma kutsuva kooli veebilehel on Distantsõppe erileht, kus on kasulikud soovitused oma päevakava koostamiseks. Kindlasti on omal kohal liikumispausid, õues viibimine ja võimlemisharjutused. liikuma

Liikuma kutsuv kool aitab leida vastuseid küsimustele: Kuidas korraldada distantsõpet nii, et säilitada tasakaal õppimise, puhkamise ja liikumise vahel? Kuidas kombineerida õppimine ja liikumine?

Head lugemist ja olge terved!