27. novembril toimus kooli mälumängu "Kuldne Rihukas" esimene voor. Sel korral oli suurem rõhk kehal ja kultuuril.
Nooremas vanuseastemes läks vooruvõit jagamisele 7a klassi (Mikk, Adrian, Karl Tobias, Anni Mari) ja 7c klassi (Evar, Kent Clark, Maarja Katherine, Kertu) vahel. Mõlemad kogusid 18 punkti. Kolmanda tulemuse saavutas 5b klass (Sandra, Martin, Hendrik, Andreas), kes kogus 15 punkti.
Vanema vanuseastme vooruvõit läks 10. klassile (Kärt, Miikael Martti, Aaron, Kerstin), kes kogusid 37 punkti. II koha saavutas 11. klass (Katriin, Ako, Matheas, Oskar) 33,7 punktiga ja III koha 12. klass (Grettel, Eva-Roosi, Egert, Andreas) 28 punktiga. Järgmine voor toimub 19. veebruaril.