Lugupeetud lapsevanem
Vastavalt Kuusalu Keskkooli isikuandmete töötlemise tingimustele palume Teil täita isikuandmete töötlemise nõusoleku vorm, mille leiate kooli kodulehelt: kuusalu.edu.ee/taotlusvormid.
Täidetud ja digiallkirjastatud vorm palume saata meiliaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Nõusoleku võib tuua ka kooli sekretärile. Ootame Teie nõusolekut hiljemalt 6. detsembriks 2019.
Juhtkond