4. novembril toimus traditsiooniline uurimistööde konverents “Reipalt uurima!”, mida korraldasid 12. klassi õpilased. Konverentsi sihtrühm on 11. klassi õpilased, eesmärgiks oli tutvustada uurimistööde ja õpilasfirmadega seonduvat ning anda soovitusi uurimistööd tegema hakkavatele õpilastele.
Konverentsi esimeses pooles tutvustasid õpetajad Tiina, Kadri, Pille ja Hando uurimistöö ja õpilasfirma juhendamist, koostamist, retsenseerimist ja kaitsmist puudutavaid teemasid. 12. klassi õpilased tegid näidiskaitsmise ühest uurimistööst (Mattias) ning õpilasfirmast (L’aroma). Seejärel oli 11. klassi õpilastel võimalik väiksemas vestlusringis oma küsimustele vastused saada. Täname põneva konverentsi korraldamise eest!

IMG 1140  IMG 1172