Kokkulepped ja põhimõtted COVID-19 viirusesse nakatumise korral

Lugupeetud koolipere
Koroonaviirusesse nakatumise numbrid näitavad hetkel riigis kasvutrende ning sellest tulenevalt oleme kirja pannud kokkulepped ja juhised võimalikuks distantsõppe perioodiks. Kui õpetaja, töötaja, õpilane või tema pereliige saab positiivse koroonaproovi tulemuse, siis palume sellest esimesel võimalusel teavitada koolijuhti telefoni teel: Kristi Tarik +372 56 565 887. Lähtuvalt infost saame koheselt rakendada lisameetmeid, et viiruse levikut koolis piirata.
Palun tutvuge allpool distantsõppe juhendiga õpilasele, lapsevanemale ja õpetajale.

Täna tähistasime oma kooli aastapäeva – nagu ikka 17. oktoobril. Seekord täitus Kuusalu hariduselul juba 264. aasta. Päev algas kell 8 rongkäiguga Kuusalu rahvamaja eest. Üheskoos suunduti kooli poole.
Vello Sats õnnitles kooliraadio kaudu kogu kooliperet sünnipäeva puhul. Ta rõhutas, kui tähtis on oma kooli tunne, seda peavad hoidma kõik kooliga seotud inimesed.
Päev jätkus ühise koosolemisega spordikeskuse saalis. Kõigepealt anti üle kooli tähtsaim tunnustus: kooli teenetemärk. Teenetemärgi värsked omanikud on õpetajad Ene Uibo ja Viive Abel.
Kooli tänukirja said õpetajad, kellel täitus ümmargune tööjuubel:
Aili Kontus 30; Viive Abel 25; Astrid Rõuk 25; Kai Peterson 20; Tiina Bender 15 ja Eve Sarap 15.
Kõik õpilased said sünnipäevaks kommi.
Umbes 600 inimese suust kõlas võimas koolivalss. Koosviibimine lõppes ühise kaerajaani ja jenka tantsimisega.
Palju õnne kõigile!