Õppetöö alates 18. jaanuarist

Lähtuvalt valitsuse pressikonverentsist jätkavad järgmisel nädalal (18. - 22.01) kontaktõppes 1.-4. klasside õpilased ja 9. klassid ning 12. klass. Ülejäänud kool jätkab distantsõppes. Kehtima jäävad ka kõik ülejäänud eelmise nädala korraldused: maskide kandmine, söögivahetundide korraldus, siseruumides huviringide läbiviimise keeld, hajutamine vahetundides jne.

Praegu teada oleva info kohaselt kehtivad piirangud kuni 24.01.

Distantsõppel olevatel õpilastel on võimalik koolilõuna asendamiseks saada toidupakk.

Palume taotlus täita siin: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ynfg7qshhk-lw-DlFUkHW0HP2uN-Y9hBm02RWI5rxDBUN1NLQlhJUkUyQ0JJUjA1TU1LNEs1SDBLMC4u

Palume vastata hiljemalt neljapäeval (21.01) kella 10:00ks.

Talv on jõudnud Kuusallu. Ta on saabunud vaikselt ja justkui üllatusena, koos lume ja külmakraadidega. Peame leppima sellega, et suur osa meie päevast on pime. Ometi oleme sellega harjunud, see kõik kuulub ju meie Põhjamaa elu juurde.
Samas on käes aasta ilusaim aeg, jõuluootuse ja juba varsti ka jõuluaeg. See on aeg, mille saame ise valgemaks muuta, süüdates küünlad oma kodudes.
Jõulud on ka sisemise valguse aeg, mis suurendab meis veelgi soovi ühte hoida ja üksteisest hoolida. Ühtehoidmine ja hoolivus muudavad tugevamaks meie koolipere, meie kodud ja pered, meie suhted lähedastega.
Tänan teid kõiki ilusa ja tööka aasta eest!
Soovin kõikidele kaunist jõuluaega ja head uut aastat!

Vello Sats
Koolijuht