1. Peapreemia Suur Vaal saanud algklasside etendust näidatakse I klassidele E, 19. novembril VI tunni ajal.
2. K, 7. novembril kell 15.00 toimub lugemissaalis õpetajate ühiskoosolek teemal „Õppijate digipädevuste kaardistamine“.
3. Meenutame õpilastele skatepargi kasutamise reegleid.
4. 12.-16. november on meie koolis lahtiste uste nädal.
5. Ene Lõokese haiguse ajal on VIII c klassi juhataja Ene Uibo.
6. K, 7. novembril on VII c klass õppekäigul.
7. R, 9. novembril on X ja XII klass õppekäigul.
8. Piia Palge-Lepik on T, 6. novembril koolitusel.
9. Piret Kamber on N, 8. novembril alates kell 14.00 koolist ära.
10. Elle Halliksaar ei viibi koolis E, 12. novembril.