Kokkulepped ja põhimõtted COVID-19 viirusesse nakatumise korral

Lugupeetud koolipere
Koroonaviirusesse nakatumise numbrid näitavad hetkel riigis kasvutrende ning sellest tulenevalt oleme kirja pannud kokkulepped ja juhised võimalikuks distantsõppe perioodiks. Kui õpetaja, töötaja, õpilane või tema pereliige saab positiivse koroonaproovi tulemuse, siis palume sellest esimesel võimalusel teavitada koolijuhti telefoni teel: Kristi Tarik +372 56 565 887. Lähtuvalt infost saame koheselt rakendada lisameetmeid, et viiruse levikut koolis piirata.
Palun tutvuge allpool distantsõppe juhendiga õpilasele, lapsevanemale ja õpetajale.

Teisipäeval ja kolmapäeval, 16. ja 17. oktoobril tähistasime oma kooli 263. aastapäeva, sest ajalooürikute järgi on Kuusalus lastele koolitarkust jagatud juba 1755. aastast. Teisipäeval kogunesime vanuseastmete kaupa aulasse aktusele. Oma pidupäevakõnes rääkis Vello Sats hoolimisest ja üksteise hoidmisest – kõike tähtsamad ongi meie majas meie inimesed. Huvijuht Saima Kallionsivu tõi välja, et meie majas töötab üle kahekümne meie kooli vilistlase – nad on oma koolis tagasi tänu siin valitsevale heale õhkkonnale ja hoolimisele.
Aktusel anti traditsiooniliselt üle ka Kuusalu kooli Teenetemärgid. Selle said käesoleval aastal Sirje Vaard, Astrid Rõuk ja Jüri Rebane. Palju õnne!
Kõik õpilased said kingitusena kuulata puhkpilliansambli „Brassical“ meeleolukat kontserti "Sajaga"
Lõpetasime kolmapäeva hommikul oma kooli 263. aastapäeva tähistamise kogu koolipere ühise rongkäiguga rahvamaja juurest kooli.