1. Aitäh klassidele, kes valmistasid ette Eesti Vabariigi 100. aastapäeva ürituste raames etenduse „Rannarahvas“.
  2. T. 6. märtsil väljuvad koolibussid (välja arvatud Kostivere ja Kolga sinine buss, mis väljuvad tavalisel ajal) kell 14.00. Õpilastele, kelle koolibussid väljuvad hiljem, töötab geograafiaklassis pikapäevarühm. Sel päeval ei toimu pikapäevarühma toitlustamist.
  3. Sihtasutus „Kiusamisvaba kool“ on andnud meie koolile tänukirja hea töö eest – aitäh meie kooli KiVa tiimile.
  4. Klassiekskursioonideks ja õppekäikudeks busse tellides järgime põhimõtet, et buss oleks varustatud turvavöödega.
  5. Alates tänasest on meie koolimaja algklasside tiib mobiilivaba tsoon. Pakutakse mitmeid põnevaid tegevusi, koridori on paigaldatud ka valge seinatahvel.
  6. Alanud on rahvusvaheline OECD uuring TALIS (Teaching and Learning International Survey), kus osalevad 7.-9. klasside aineõpetajad.
  7. Meie kooli IX ja XII klassid on HTM korraldatavad digitasemetöö valimis ja töö viiakse läbi ajavahemikul 19.-23. märts.
  8. KEAT-i koolitused toimuvad järgmiselt:

N, 8. märts – VI b klass 4.- 5 tund, VI c klass 6.- 7 tund ja R, 9. märts – VI a klass 4.- 5. tund. Koolitused toimuvad tunniplaanijärgsete tundide klassides ja aineõpetajad on koolitusel koos klassiga.

9. E, 12. märtsil viibivad Piret Kamber ja Heleri Šelemba KiVa-teemadel Laulasmaa koolis.