1. Tänu meie kooli rahvatantsu- ja lauluõpetajatele Kaja-Astrid Reiskale, Krista Kukele, Eelika Krasmusele, Niina Eskole ja Taavi Eskole meie õpilaste väga hea juhendamise eest, mille tulemusena kõik meie tantsurühmad ja laulukoorid pääsesid XII noorte laulu- ja tantsupeole „Mina jään“.
2. Tänu õpetaja Saima Kallionsivule õpilaste hea ettevalmistamise eest riiklikuks ja maakondlikuks kooliteatrite festivaliks. Meie kooli näitering saavutas maakondlikul festivalil Grand Prix ja riiklikul festivalil laureaadi tiitli.
3. Tänu õpetaja Ene Uibole õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks geograafia teemapäevaks. Meie kooli võistkonnad saavutasid II koha.
4. Tänu õpetajatele Ingrit Keermale ja Margus Keermale õpilaste hea ettevalmistamise eest Harjumaa osavaima korvpalluri teatevõistluseks. Meie kooli VI-VII klassi tüdrukud saavutasid I koha ja V klassi poisid II koha.
5. Tervisenädalate lõpetamine toimub N, 11. mail aulas, 2. vahetunnil I-IV klassidele ja 3. vahetunnil V-XI klassidele.
6. Käesoleval nädalal viibivad Piia Palge-Lepik, Kai Peterson ja Rasmus Merivoo Väärtuste projekti raames Horvaatias. Kai Petersoni asendab Taimi Palu.
7. R, 12. mail toimub matemaatika riigieksam.
8. Logopeedi tunde ei toimu 11. - 16. mail.
9. K, 10. mail väljuvad koolibussid kell 14.00, välja arvatud Kolga sinine, Kostivere ja Raudoja buss, mis väljuvad tavalisel ajal. Bussi ootavatele õpilastele on pikapäevarühm geograafiaklassis.
10. K, 10. mail viibivad alates kell 9.20 koolis lasteaed Jussikese koolieelikud.
11. NB! N, 18. mail toimub mälumängu „Kuldne Rihukas“ käesoleva õppeaasta viimane voor.
12. N, 11. mail viibib Elle Halliksaar koolitusel.