Harjumaa kooliteatrite festival 2015 Arukülas oli väga edukas Kuusalu koolile. Huvijuht Saima Kallionsivu juhendamisel toodi ära kaks Grand Prix’d: nii algklassiõpilaste ("Ninatark muna") kui keskkoolitruppide osas ("Elutants"), lisaks saadi mitmeid näitlejapreemiad.

Etendustes osalesid: Annaliisa Rootalu, Mia Maria Lipsmäe (parim naisnäitleja), Kaspar Rüngenen, Roland Treima, Joosep Palgi (parim meesnäitleja), Hanna-Liisa Kaarmann, Andreas Puusepp, Rasmus Meigas, Birgit Eesalu, Kerli Kuuspalu, Hanna-Stiina Verner (näitleja eripreemia), Artur Kupp, Aidi Gerde Tuisk, Birte Lees, Reelika Tammekivi, Ott Tammemäe (parim meesnäitleja), Asso Soosalu (näitleja eripreemia), Meelis Skeber, Hege-Lee Paiste (parim naiskõrvalosatäitja), Jaanika Üprus, Carmen Tiinas, Elina Parve, Triinu Parve, Gerda Uutma, Annabel Kruusakivi.

Palju õnne kõigile osalejatele ja abilistele!