KUUSALU KESKKOOL
K Ä S K K I R I

Kuusalu 4.12. 2017 nr 2-9/ 27
Õpilaste tunnustamine


1. trimestri tulemuste põhjal avaldada kiitust järgmistele õpilastele:

Väga hea õppeedukus 1. trimestril 2017-2018

2A
1. Rico Autor
2. Mattias Kamber
3. Markus Erik Laanemägi
4. Liisa Lota Lehtmets
5. Nora Merivoo
6. Saara Reemets
7. Loore Sarap
8. Laureen Marie Sikk
9. Miia Tomson
10. Reelika Viilmaa

2B
1. Joosep Arik
2. Karl-Sebastian Aun

2C
1. Keili Helina Ahokas
2. Adele Gahler
3. Eva Okk
4. Karmen Rekka

3A
1. Holger Tõnn Lõhmus
2. Mia Püü
3. Roland Rootalu
4. Mariliis Tiits
5. Kirke Tüvi

3B
1.Johanna Lee Eeriksoo
2.Karolin Kahu
3. Sandra Narusk
4. Jasmin Roopa
5. Reti Roos
6. Mia Viltre

3C
1.Daniel Daubert
2.Maria Lee Moorits
3.Amanda Praks
4. Kertu Reemets
5.Ere Reimann
6.Saskia Sõtnik
7.Keitlyn Volkov

3D
1. Herlen Kajo
2. Markus Koemets
3. Kadi Mae
4. Isabelle Marcus
5. Hugo Saul
6. Meliisa Valdmäe


3.-4.väikeklass
Uku Pärt Lepik

4A
1. Ruben Käärst
2. Emma Sofia Lootus
3. Lisette Tiits
4. Mirjam Välk

4B
1. Helen Kask
2. Reno Lepasepp
3. Mikk Teinlum

4C
1. Loore Tomingas
2. Emma Raidla

V a
Sandra-Liis Liitvee

V b
Lisette-Eliise Koppel
Noora Nikkarinen

V c
Kertu Einborn
Jesse Lauter
Maarja Katherine Link
Anete Olkkonen
Evar Saul

VI a
Laura Heil
Allen Larin

VI b
Einstruk, Eliisa Johanna

VII b
Andreas Idavain
Johanna Marie Mäeväli
Jarko Toomvap

VII c
Maribel Uusmaa

VIII b
Anett Kirt

Hea õppeedukus 1. trimestril 2017-2018

2A
1. Lenna Eesmaa
2. Berit Liitvee
3. Maik Heinrich Maiberg
4. Romet Rajaväli
5. Elli Valner

2B
1.Mattias Esloon
2.Sebastian Idnurm
3. Mirtel Jõgi
4. Kertu Kruusberg
5. Arita Leola
6. Romet Matisoo
7. Liis Olle
8. Anti Sõrmus
9. Regina Viisitamm

2C
1. Sten Erik Soiver
2. Marta Seinoja
3. Joosep Saar
4. Kenneth Sebastian Lootus
5. Markus Loo
6. Kerret Kikkas
7. Rasmus Karro
8. Revo Käärst
9. Susanna Mirja Jõe

3A
1. Kadi Arro
2. Kätlin Arro
3. Annabel Ekart
4. Laura-Liisa Heinsar
5. Ann Järve
6. Sandra Kasak
7. Markkus Koppe
8. Simo Liivas
9. Norman Nikkarinen
10. Rihard Soom

3B
1.Joosep Arro
2.Kadi Jõgi
3.Marin Kerro
4. Jarmo Kirspuu
5. Henry Luus
6. Hendrik Madisson
7. Kaisa Martinson
8. Sebastian Palu
9. Martin Plakk
10. Markus Aleksander Saar
11. Rio Tammemaa
12. Andreas Vilbaste

3C
1.Kristo Rudakov
2.Emma Pirnpuu
3.Karu Masing
4. Sandra Lipp
5.Anna-Liisa Liivapuu
6. Sten-Martin Laende
7.Kristjan Gasatško
8.Anni Arro
9.Frank Aaviksaar

3D
1. Kauren Kiik
2. Norah-Ly Kiil
3. Kertu Kivistik
4. Gery Lipp
5. Mattias Mänd
6. Eneli Perdel
7. Annaliisa Tihane
8. Sandra Tilk
9. Lauri Voit

3.-4.väikeklass
Janely Nõmme

4A
1. Triinu Edela
2. Kreta Koppel
3. Ragnar Lepmaa
4. Andreas Loit
5. Karin Masterov
6. Annabel Pikker
7. Karolin Püü
8. Mauro Erik Saar
9. Kaarel Salupuu
10. Jaagup Vahtras
11. Franklin Vatter

4B
1. Hendrik Arro
2. Marta Blomerius
3. Maia Järve
4. Kaspar Klemmer
5. Elerin Krehov
6. Gerry-Gerte Lees
7. Robin Leheroo
8. Johannes Oskar Paenurm
9. Miralda Radik
10. Oliver Rebane
11. Rute Reimann
12. Alessander Rom Fletcher
13. Ats Sõrmus
14. Gerda Turgan

4C
1.Kaili Kallaste
2.Hans Kirt
3.Ethel Tõevälja
4. Gerta Marjapuu
5. Gerda Roosimaa
6. Artur Saan
7. Kelly Hurt
8. Andra Liis Palmiste
9. Henri Praks

V a
Alice Aaspõld
Arti Heinmaa
Madis Hurt
Karl-Kristjan Kallip
Mikk Kirsimaa
Lennart Laas
Anni Mari Laupmaa
Joosep Palgi
Kertu Seinoja
Chrissely Vaabel
Karl Tobias Valdmann
Getter Väits

V b
Hanna-Liisa Kaarmann
Ragne Loviise Kotkas
Kaarel Priilinn
Andreas Puusepp
Annaliisa Rootalu
Brita Saarik

V c
Liisbel Almet
Ruta Käärst
Birgitta Martinson
Kelli Paju
Maria- Victoria Parktal
Sandra Rebane
Mia Karoli Talvoja
Kent Clark Valge
Jaan Markus Valk

VI a
Marie Allmägi
Kärt Plakk
Rikhard Juhani Vatunen

VI b
Kivi, Triina
Masterov, Boris
Paenurm, Jaagup Martin
Rebane, Martin
Samelselg, Hanna
Tammaa, Genrih
Tammemäe, Epp
Tomson,Taavi

VI c
Miia Järve
Merlin Lindvest
Laura Murel
Eliisa Helene Mäeväli
Johanna Peensalu
Liselotte Isabelle Pikkoja
Ruudi Pirnpuu

VII a
Juuli-Johanna Aaman
Caroly Kiik
Jan-Erik Liljan
Rauno Püü

VII b
Annabel Almet
Hugo Arrak
Jarek Heinmaa
Elissa Kaarmann
Oskar Lepp
Emma Otilie Mäe
Jaak Priilinn

VII c
Gizela Gunin
Andra Koppel
Nils- Erik Möller
Minna Olli
Arthur Ruse
Mariella Soom
Arti- Aleksis Vokk

VIII a
Bianka Haavel
Mari Masing
Joosep Mürk
Carmen Pajuste
Elina Puusepp
Marta Raidla
Gregor Tisler

VIII b
Viktoria Borissov
Kärt Kirsimaa
Kristin Mäkiseva
Jakob Mattias Oja
Maarja Engel Paenurm
Kertu Peegel
Joanna Roopa
Kerstin Trei

IX a
Lorena Eermaa
Artur Kupp
Gustav Prants
Helena Aus Ratnik
Reelika Tammekivi
Hanna-Stiina Verner
Ortvin Vinter

IX b
Britta Järvekülg
Egle Privoi
Ako Randmaa
Greete Sumin
Helena Tihane

Käskkiri teha teatavaks õpilaste vanematele e-kooli kaudu, avalikustada kooli kodulehel ja kanda õpilasraamatusse.

Vello Sats
Direktor

Attachments:
Download this file (Käskkiri 4.12.2017 nr 2-9-27.docx)Käskkiri 4.12.2017 nr 2-9-27.docx[ ]21 kB