Koroonaviirusesse nakatumise numbrid näitavad hetkel riigis kasvutrende ning selles tulenevalt oleme kirja pannud kokkulepped ja juhised võimalikuks distantsõppe perioodiks. Tegemist on ennetava meetmega, sest hetkel ei ole meil koolis teadaolevalt ühtegi kinnitatud viirusekandjat.

Kui õpetaja, töötaja, õpilane või tema pereliige saab positiivse koroonaproovi tulemuse, siis palume sellest esimesel võimalusel teavitada koolijuhti telefoni teel: Kristi Tarik +372 56 565 887. Lähtuvalt infost saame koheselt rakendada lisameetmeid, et viiruse levikut koolis piirata.

Loe edasi...

Täna, 9. septembril allkirjastasime koolirahu lepingu.

Meie koolis valitseb KOOLIRAHU

LEPING

Soovides, et 2020/2021. õppeaasta jooksul on meie koolis töine ja sõbralik õhkkond ning kogu koolipere koostöö tugineb üksteise mõistmisele ja usaldusele.

Oleme kokku leppinud järgnevas:
• märkame, kuulame ja tunnustame üksteist;
• oleme sallivad, hoiame kokku ja aitame üksteist;
• teeme koostööd ja osaleme aktiivselt koolielus, armastame õppimist ja õpetamist;
• hoidume vaimsest ja füüsilisest vägivallast ja meelemürkidest ‒ kool peab olema turvaline ja mõnus paik!

Oleme üksteisele heaks eeskujuks - muutused algavad meist endist!

Alla kirjutanud esindajad: koolijuht Kristi Tarik, õpetajate esindaja Pille Pürg, õpilaste esindaja Mariella Soom.

DSC 0003 DSC 0005 DSC 0007 DSC 0009