Tööpakkumine

Kuusalu Keskkool on Alustavat õpetajat toetav kool.

Ootame oma meeskonda

ERIPEDAGOOGI alates 25. augustist 2020.

Oled sobiv kandidaat, kui sul on kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus või õpid vastaval alal, oled avatud meele ja koostöövõimega ning hea digivahendite kasutamise oskusega.

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada digiallkirjastatult e-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo telefonidel 6024373 (õppealajuhataja), 6024370 (koolijuht)

Neljapäeval, 3. oktoobril tänas vallavalitsus Kolgaküla rahvamajas tublisid haridustöötajaid.
Meie kooli hariduspreemia nominendid on sel aastal Tiina Bender, Maria Trei, Margit Jäetma, Kai Peterson, Vello Sats, Merja Rumm, Reelika Kivimaa ja Margit Vunk. Palju õnne saabuva õpetajate päeva puhul kõigile õpetajatele!

nominendid