Kaunist vaheaega!

103

Soovin kogu kooliperele imeliste talveilmade nautimist ja kaunist peagi saabuvat Eesti sünnipäeva! Soovin kõigile väga aktiivset ja lumist vaheaega! Loodan, et eelistate sel vaheajal tegevusi pereringis ja pigem värskes õhus! Oleme vaheajal ettevaatlikud ning väldime rahvarohkeid üritusi, et saaksime ka edaspidi jätkata koolis viirusevabalt nagu me oleme terve 2021. aasta seda teha suutnud!

Peale vaheaega on kooli kontaktõppele oodatud 1.-4. klassid ning teised klassid jäävad valitsuse korraldusega distantsõppele esialgu nädalaks.

Kristi Tarik
Koolijuht

Neljapäeval, 3. oktoobril tänas vallavalitsus Kolgaküla rahvamajas tublisid haridustöötajaid.
Meie kooli hariduspreemia nominendid on sel aastal Tiina Bender, Maria Trei, Margit Jäetma, Kai Peterson, Vello Sats, Merja Rumm, Reelika Kivimaa ja Margit Vunk. Palju õnne saabuva õpetajate päeva puhul kõigile õpetajatele!

nominendid