1. september - tarkusepäev

Tere tulemast kooli pühapäeval, 1. septembril 2019!

II-XI klassid alustavad kell 9.00.
Koolibussid väljuvad hommikul üks tund tavaajast hiljem ja sõidavad koolist tagasi kell 12.00.

Esimese koolipäeva ajakava:
II IV klassid
9.00 aktus
10.00 - 11.45 klassijuhatajatund

VIII – XI klassid
9.00 – 9.45 klassijuhatajatund
10.00 aktus
11.00 – 11.45 klassijuhatajatund

V – VII klassid
9.00 – 10.45 klassijuhatajatund
11.00 aktus

I ja XII klassid
12.00 aktus

Tunniplaanijärgne õppetöö algab esmaspäeval, 2. septembril kell 8.00.

Kandideeri projektireisile!

Algamas on uus õppeaasta ning ka meie projektitegevused jätkuvad. Lõppenud kooliaastal käivitusid neli uut projekti, nüüd alustame nende teist tegevusaastat.

Pane tähele! Kuna esimesed projektireisid toimuvad juba oktoobrikuus, siis praktilisest reisikorraldusest lähtuvalt avame registreerumise juba nüüd, veel enne esimest koolipäeva.

10.-12. klasside õpilaste esimese Nordplus Junior C.U.L.T.U.R.E projektireisi kandideerimise tähtaeg on juba esmaspäeval, 02. septembril.

8.-10. klasside õpilastele mõeldud Erasmus+ Vaimse tervise projektireisi kandideerimise tähtaeg aga juba kolmapäeval 04. septembril.

Loe edasi...

1. klassi tulevate laste vanemate koosolek

Head lapsevanemad!

Ootame teid koolialguse koosolekule neljapäeval, 29. augustil algusega kell 18:00 aulas. Järgnevad klassikoosolekud klassiruumides.

Palume kaasa võtta seni toomata dokumendid ja Kuusalu valla elanikel andmed valla aabitsatoetuse esildise täitmiseks. Täpsem info aabitsatoetuse kohta Kuusalu valla kodulehel.

Esimese koolipäeva aktus toimub pühapäeval 1. septembril 2019.

Kohtumiseni!

Ia klassi õpetaja Maire Kuuse
Ib klassi õpetaja Signe Täll
Ic klassi õpetaja Terje Sats

1. Tänu õpetajatele Margus Keermale, Ingrit Keermale, Margit Jäetmale, Sergo Treufeldile, Maria Treile ja Marianne Seimannile õpilastega järjekindla ja tulemusrikka töö eest. Meie kool võitis 2015.a. Harjumaa koolidevahelises kompleksarvestuses esimese koha. Meie kool saavutas esimese koha teatesuusatamises, murdmaateatejooksus ja rahvastepallis, teise koha võrkpallis ja korvpallis, kolmanda koha jalgpallis ja ujumises ning neljanda koha kergejõustikus.
2. Helkurite hekk ootab helkureid!
3. Ainesektsioonide juhatajate nõupidamine toimub K, 16. detsembril 6. tunni ajal.
4. K, 9. detsembril viibivad mälumängu „Kuldne Rihukas“ eelmise õppeaasta preemiasõidul Tallinna Lennusadamasse IX b ja XII b klasside võistkonnad.
5. N, 10. detsembril toimub 8. tunni ajal lugemissaalis õpilaskodu koosolek.
6. Kooli 2018. aasta tegevuskava läheb arutelule Õpilasesindusse.
7. Koolitöötajate tervisepäevad toimuvad 22.-24. jaanuaril 2016.
8. Kool osaleb käesoleval nädalal rahvusvahelises programmeerimist tutvustavas kooditunnis. Eestikeelne materjal on internetilehel www.code.org.
9. II ja III klasside õpilaste nupukate ringi tunnid toimuvad sel nädalal arvutiklassis, edaspidi klassis nr 135 (kunstiklass).
10. E, 7. detsembril otsustatakse loosi teel, millised õpilased sõidavad projekti „Kaasava hariduse võimalused spordi ja muusika näitel“ raames Slovakkiasse.
11. Õppekäikudel viibivad:
- K, 9. detsembril VII b klass Tallinnas;
- N, 10. detsembril II a, b, ja c klassid Vargamäel;
- R, 11. detsembril I a, b ja c klassid alates kell 9.30;
- E, 14. detsembril I d klass Tallinnas.
12. Aili Kontus viibib koolitusel K, 9. detsembril.
13. Margit Vunk viibib koolitusel R, 11. detsembril.