1. september - tarkusepäev

Tere tulemast kooli pühapäeval, 1. septembril 2019!

II-XI klassid alustavad kell 9.00.
Koolibussid väljuvad hommikul üks tund tavaajast hiljem ja sõidavad koolist tagasi kell 12.00.

Esimese koolipäeva ajakava:
II IV klassid
9.00 aktus
10.00 - 11.45 klassijuhatajatund

VIII – XI klassid
9.00 – 9.45 klassijuhatajatund
10.00 aktus
11.00 – 11.45 klassijuhatajatund

V – VII klassid
9.00 – 10.45 klassijuhatajatund
11.00 aktus

I ja XII klassid
12.00 aktus

Tunniplaanijärgne õppetöö algab esmaspäeval, 2. septembril kell 8.00.

Kandideeri projektireisile!

Algamas on uus õppeaasta ning ka meie projektitegevused jätkuvad. Lõppenud kooliaastal käivitusid neli uut projekti, nüüd alustame nende teist tegevusaastat.

Pane tähele! Kuna esimesed projektireisid toimuvad juba oktoobrikuus, siis praktilisest reisikorraldusest lähtuvalt avame registreerumise juba nüüd, veel enne esimest koolipäeva.

10.-12. klasside õpilaste esimese Nordplus Junior C.U.L.T.U.R.E projektireisi kandideerimise tähtaeg on juba esmaspäeval, 02. septembril.

8.-10. klasside õpilastele mõeldud Erasmus+ Vaimse tervise projektireisi kandideerimise tähtaeg aga juba kolmapäeval 04. septembril.

Loe edasi...

1. klassi tulevate laste vanemate koosolek

Head lapsevanemad!

Ootame teid koolialguse koosolekule neljapäeval, 29. augustil algusega kell 18:00 aulas. Järgnevad klassikoosolekud klassiruumides.

Palume kaasa võtta seni toomata dokumendid ja Kuusalu valla elanikel andmed valla aabitsatoetuse esildise täitmiseks. Täpsem info aabitsatoetuse kohta Kuusalu valla kodulehel.

Esimese koolipäeva aktus toimub pühapäeval 1. septembril 2019 kell 12.00.

Kohtumiseni!

Ia klassi õpetaja Maire Kuuse
Ib klassi õpetaja Signe Täll
Ic klassi õpetaja Terje Sats

1. Tänu matemaatikaõpetajatele põneva ja hariva matemaatikanädala korraldamise eest.
2. Tänu kehalise kasvatuse õpetajatele: kool võitis Harju maakonna koolide rahvastepalli rändkarika.
3. Tänan kõiki klassiõpetajaid, abiõpetajaid, tantsuõpetajaid ja muusikaõpetajat toreda algklasside õpilaste karnevali eest. Suur tänu õpetajatele Hegne Kibuvitsale, Pille Pandile ja Kaja-Astrid Reiskale suure töö eest karnevali ettevalmistamisel ja selle lustliku läbiviimise eest.
4. 25. ja 26. veebruaril 2016 ei toimu õppetööd kooli ruumides.
5. N, 10. detsembril algusega kell 15.00 toimub lugemissaalis õpilaskodu koosolek.
6. T, 1. detsembril ei toimu seoses lühendatud koolipäevaga pikapäevarühma toitlustamist.
7. Järgmisel õppeaastal I klassi tulevate laste vanemate koosolek toimub 6. juunil 2016.
8. Kooli uuel hoolekogul oli esimene koosolek N, 26. novembril. Hoolekogu esimeheks valiti Heigo Vija, aseesimeheks Heidi Edela. Hoolekogu liikmete kontaktandmed on kooli kodulehel.
9. Pikapäevarühma toidu maksumuseks alates 1. jaanuarist 2016 on 60 senti.
10. Projektis „Join us, support me!“ osaleda soovivate õpilaste nimekirja täiendatakse.
11. Algklasside õpilased valmistavad sel nädalal Kuusalu Vallavalitsuse palvel jõulukaarte ja järgmisel nädalal küpsetavad piparkooke.
12. N, 17. detsembril algusega kell 18.00 toimub V-XII klasside õpilaste aastalõpupidu ja R, 18. detsembril algusega kell 18.00 jõulukontsert.
13. T, 8. detsembril toimub V klasside õpilaste õppekäik.
14. K, 9. detsembril toimub VII b klassi õpilaste õppekäik Tallinna.
15. T, 1. detsembril viibib Viive Abel koolitusel.