Koroonaviirusesse nakatumise numbrid näitavad hetkel riigis kasvutrende ning selles tulenevalt oleme kirja pannud kokkulepped ja juhised võimalikuks distantsõppe perioodiks. Tegemist on ennetava meetmega, sest hetkel ei ole meil koolis teadaolevalt ühtegi kinnitatud viirusekandjat.

Kui õpetaja, töötaja, õpilane või tema pereliige saab positiivse koroonaproovi tulemuse, siis palume sellest esimesel võimalusel teavitada koolijuhti telefoni teel: Kristi Tarik +372 56 565 887. Lähtuvalt infost saame koheselt rakendada lisameetmeid, et viiruse levikut koolis piirata.

Loe edasi...

25. novembril Viimsis peetud XIII Eesti koolinoorte mälumängumeistrivõistluste Harjumaa eelvoorus sai keskkoolide arvestuses I KOHA Kuusalu Keskkooli 12b klassi noormeeste võistkond (Asso Soosalu, William Madisson, Maarek Malm, Andree Horm). Noormehed pääsesid edasi finaali, mis toimub samuti Viimsis 16. aprillil 2016. Võistlust korraldab Eesti mälumänguliit (http://www.kilb.ee/).