Koroonaviirusesse nakatumise numbrid näitavad hetkel riigis kasvutrende ning selles tulenevalt oleme kirja pannud kokkulepped ja juhised võimalikuks distantsõppe perioodiks. Tegemist on ennetava meetmega, sest hetkel ei ole meil koolis teadaolevalt ühtegi kinnitatud viirusekandjat.

Kui õpetaja, töötaja, õpilane või tema pereliige saab positiivse koroonaproovi tulemuse, siis palume sellest esimesel võimalusel teavitada koolijuhti telefoni teel: Kristi Tarik +372 56 565 887. Lähtuvalt infost saame koheselt rakendada lisameetmeid, et viiruse levikut koolis piirata.

Loe edasi...

1. E, 30. novembril on advendihommik. 1. tunni alguses kuulame kooliraadiost advenditervitust.
2. T, 1. detsembril esimese tunni ajal toimub aulas küünlavalguskontsert VIII – XII klasside õpilastele.
3. Esimese trimestri lõpetamisest:
- Trimestrihinded panna välja R, 27. novembriks kella 14.00-ks.
- Klassijuhatajatel esitada õppealajuhatajale trimestri kokkuvõte E, 30. novembril kella 12.00-ks.
- Õppenõukogu koosolek toimub T, 1. detsembril algusega kell 14.00 lugemissaalis.
4. Koolibussid väljuvad T, 1. detsembril kooli juurest kell 14.00
5. 23.-27. novembril toimub matemaatikanädal. Gümnaasiumiosa olümpiaad toimub T, 24. novembril 3. - 4. tunni ajal.
6. VIII klassi loovtööde juhendajate koosolek toimub K, 25. novembril peale 4. tundi geograafiaklassis.
7. XII klassi majandusõppe õpetaja on Kadri Idavain.
8. 17. veebruaril toimub Kolga koolis õpilaste ettevõtluspäev.
9. Kooli tervisenõukogu koguneb E, 7. detsembril 8. tunni ajal õpetajate toas.
10. Kooli hoolekogu uus koosseis tuleb kokku N, 26. novembril kell 18.00.
11. R, 27. novembril 4. - 5. tunni ajal toimub aulas I-IV klasside õpilaste karneval.
12. R, 27. novembril algusega kell 14.00 toimub Õpilasesinduse filmiklubi avaüritus. Näidatakse dokumentaalfilmi „Millises maailmas me elame?“
13. R, 27. novembril alates 2. tunnist on VII a klass õppekäigul Tallinnas.