Koroonaviirusesse nakatumise numbrid näitavad hetkel riigis kasvutrende ning selles tulenevalt oleme kirja pannud kokkulepped ja juhised võimalikuks distantsõppe perioodiks. Tegemist on ennetava meetmega, sest hetkel ei ole meil koolis teadaolevalt ühtegi kinnitatud viirusekandjat.

Kui õpetaja, töötaja, õpilane või tema pereliige saab positiivse koroonaproovi tulemuse, siis palume sellest esimesel võimalusel teavitada koolijuhti telefoni teel: Kristi Tarik +372 56 565 887. Lähtuvalt infost saame koheselt rakendada lisameetmeid, et viiruse levikut koolis piirata.

Loe edasi...

Kuusalu Keskkooli kolmanda klassi poiste võistkond võitis Harjumaa koolidevahelistelt võistlustelt rahvastepallis pronksmedali.
Võistkonnas mängisid: Tener Markus, Kaarel Priilinn, Mikk Kirsimaa, Kermo Veetõusme, Kaspar Kraus, Kent-Clark Valge, Jesse Lauter ja Roland Treima. Poiste õpetajad on Margit Jäetma ja Margus Keerma.
Võistkonda juhendas Sergo Treufeld.