Tööpakkumine

Kuusalu Keskkool on Alustavat õpetajat toetav kool.

Ootame oma meeskonda

ERIPEDAGOOGI alates 25. augustist 2020.

Oled sobiv kandidaat, kui sul on kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus või õpid vastaval alal, oled avatud meele ja koostöövõimega ning hea digivahendite kasutamise oskusega.

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada digiallkirjastatult e-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo telefonidel 6024373 (õppealajuhataja), 6024370 (koolijuht)

Kuusalu Keskkooli kolmanda klassi poiste võistkond võitis Harjumaa koolidevahelistelt võistlustelt rahvastepallis pronksmedali.
Võistkonnas mängisid: Tener Markus, Kaarel Priilinn, Mikk Kirsimaa, Kermo Veetõusme, Kaspar Kraus, Kent-Clark Valge, Jesse Lauter ja Roland Treima. Poiste õpetajad on Margit Jäetma ja Margus Keerma.
Võistkonda juhendas Sergo Treufeld.