Üleskutse Kuusalu valla haridusasutustele

Teeme pai

Kuusalu Keskkool kutsub üles aprillikuus rohkem märkama headust, hoolivust, tänulikkust ja tegema selle eest pai!
Märkame aprillis rohkem, kui keegi meid aitab, meile toeks on, kui keegi meile hea sõna ütleb. Märkame ka neid toredaid asju, mis tunduvad nii igapäevased! Räägime aprillis rohkem tänutundest ja selle väljendamise viisidest. Tänulikkust ja headust saab väljendada näiteks sõnaga, pildiga, luuletusega, kirjaga, pereringis kallistusega.

Leiame veel viise, kuidas oma tänulikkust näidata!

Kuusalu Keskkooli kolmanda klassi poiste võistkond võitis Harjumaa koolidevahelistelt võistlustelt rahvastepallis pronksmedali.
Võistkonnas mängisid: Tener Markus, Kaarel Priilinn, Mikk Kirsimaa, Kermo Veetõusme, Kaspar Kraus, Kent-Clark Valge, Jesse Lauter ja Roland Treima. Poiste õpetajad on Margit Jäetma ja Margus Keerma.
Võistkonda juhendas Sergo Treufeld.