Õpikute laenutus

Õpikute laenutus toimub alates 26. augustist kell 8.30 - 12.30.

Võlglased saavad uued õpikud siis, kui eelmise aasta õpikud on tagastatud.

Ilusat uut algust soovib Marju õpikutekogust

1. september - tarkusepäev

Tere tulemast kooli pühapäeval, 1. septembril 2019!

II-XI klassid alustavad kell 9.00.
Koolibussid väljuvad hommikul üks tund tavaajast hiljem ja sõidavad koolist tagasi kell 12.00.

Esimese koolipäeva ajakava:
II IV klassid
9.00 aktus
10.00 - 11.45 klassijuhatajatund

VIII – XI klassid
9.00 – 9.45 klassijuhatajatund
10.00 aktus
11.00 – 11.45 klassijuhatajatund

V – VII klassid
9.00 – 10.45 klassijuhatajatund
11.00 aktus

I ja XII klassid
12.00 aktus

Tunniplaanijärgne õppetöö algab esmaspäeval, 2. septembril kell 8.00.

Kandideeri projektireisile!

Algamas on uus õppeaasta ning ka meie projektitegevused jätkuvad. Lõppenud kooliaastal käivitusid neli uut projekti, nüüd alustame nende teist tegevusaastat.

Pane tähele! Kuna esimesed projektireisid toimuvad juba oktoobrikuus, siis praktilisest reisikorraldusest lähtuvalt avame registreerumise juba nüüd, veel enne esimest koolipäeva.

10.-12. klasside õpilaste esimese Nordplus Junior C.U.L.T.U.R.E projektireisi kandideerimise tähtaeg on juba esmaspäeval, 02. septembril.

8.-10. klasside õpilastele mõeldud Erasmus+ Vaimse tervise projektireisi kandideerimise tähtaeg aga juba kolmapäeval 04. septembril.

Loe edasi...

Kuusalu Keskkooli kolmanda klassi poiste võistkond võitis Harjumaa koolidevahelistelt võistlustelt rahvastepallis pronksmedali.
Võistkonnas mängisid: Tener Markus, Kaarel Priilinn, Mikk Kirsimaa, Kermo Veetõusme, Kaspar Kraus, Kent-Clark Valge, Jesse Lauter ja Roland Treima. Poiste õpetajad on Margit Jäetma ja Margus Keerma.
Võistkonda juhendas Sergo Treufeld.