Koroonaviirusesse nakatumise numbrid näitavad hetkel riigis kasvutrende ning selles tulenevalt oleme kirja pannud kokkulepped ja juhised võimalikuks distantsõppe perioodiks. Tegemist on ennetava meetmega, sest hetkel ei ole meil koolis teadaolevalt ühtegi kinnitatud viirusekandjat.

Kui õpetaja, töötaja, õpilane või tema pereliige saab positiivse koroonaproovi tulemuse, siis palume sellest esimesel võimalusel teavitada koolijuhti telefoni teel: Kristi Tarik +372 56 565 887. Lähtuvalt infost saame koheselt rakendada lisameetmeid, et viiruse levikut koolis piirata.

Loe edasi...
  1. R, 13. novembril peale 6. tundi toimub lugemissaalis Erasmus+ projekti „Join us, support me“ tegevusi tutvustav koosolek. Projekt on mõeldud 11-13-aastastele õpilastele ja neid õpetavatele õpetajatele ja tugispetsialistidele. Projekt keskendub teemale, kuidas õpetada ja toetada õpilasi, kasutades spordi ja muusikaga seotud tegevusi.
  2. K, 11. novembril alates kell 10.45 viibivad IV klassid õppekäigul Tallinnas.
  3. N, 12. novembril toimub 6.-8. tunni ajal II-III klasside rahvastepallivõistlus.
  4. N, 12. novembril 7. tunni ajal toimub aulas I-IV klasside õpilaste disko.
  5. R, 20. novembril esimese tunni ajal toimub VIII-XII klasside õpilastele Katrin Valkna etendus, teemaks „Doris Kareva luule“. Pileti hind 1 euro.
  6. Piret Kamber viibib K-R, 11.-13. novembril koolitusel.