1. september - tarkusepäev

Tere tulemast kooli pühapäeval, 1. septembril 2019!

II-XI klassid alustavad kell 9.00.
Koolibussid väljuvad hommikul üks tund tavaajast hiljem ja sõidavad koolist tagasi kell 12.00.

Esimese koolipäeva ajakava:
II IV klassid
9.00 aktus
10.00 - 11.45 klassijuhatajatund

VIII – XI klassid
9.00 – 9.45 klassijuhatajatund
10.00 aktus
11.00 – 11.45 klassijuhatajatund

V – VII klassid
9.00 – 10.45 klassijuhatajatund
11.00 aktus

I ja XII klassid
12.00 aktus

Tunniplaanijärgne õppetöö algab esmaspäeval, 2. septembril kell 8.00.

Kandideeri projektireisile!

Algamas on uus õppeaasta ning ka meie projektitegevused jätkuvad. Lõppenud kooliaastal käivitusid neli uut projekti, nüüd alustame nende teist tegevusaastat.

Pane tähele! Kuna esimesed projektireisid toimuvad juba oktoobrikuus, siis praktilisest reisikorraldusest lähtuvalt avame registreerumise juba nüüd, veel enne esimest koolipäeva.

10.-12. klasside õpilaste esimese Nordplus Junior C.U.L.T.U.R.E projektireisi kandideerimise tähtaeg on juba esmaspäeval, 02. septembril.

8.-10. klasside õpilastele mõeldud Erasmus+ Vaimse tervise projektireisi kandideerimise tähtaeg aga juba kolmapäeval 04. septembril.

Loe edasi...

1. klassi tulevate laste vanemate koosolek

Head lapsevanemad!

Ootame teid koolialguse koosolekule neljapäeval, 29. augustil algusega kell 18:00 aulas. Järgnevad klassikoosolekud klassiruumides.

Palume kaasa võtta seni toomata dokumendid ja Kuusalu valla elanikel andmed valla aabitsatoetuse esildise täitmiseks. Täpsem info aabitsatoetuse kohta Kuusalu valla kodulehel.

Esimese koolipäeva aktus toimub pühapäeval 1. septembril 2019.

Kohtumiseni!

Ia klassi õpetaja Maire Kuuse
Ib klassi õpetaja Signe Täll
Ic klassi õpetaja Terje Sats

1. Tänu IV a ja IV b klasside juhatajatele Liivi Vainule ja Margit Vungile õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks IV klasside kirjanduspäevaks. (IV b klassi õpilane Jaagup Martin Paenurm oli I koha saanud võistkonnas ja IV a klassi õpilane Marie Allmägi ning IV b klassi õpilane Eliisa Johanna Einstruk olid VI koha saanud võistkonnas.)
2. Tänu meie koolile hea osalemise eest Spordinädalal 2015 „Liikuv kool“ (7. – 13. september).
3. Kooli hoolekogus jätkavad õpetajate esindajatena Ingrit Keerma ja Heleri Šelemba.
4. Nordplusi projekti „Open the Door“ (koostöö Leedu Moletai gümnaasiumiga) nädal meie koolis möödus edukalt – aitäh kõikidele, kes kaasa lõid.
5. Meie kool on allkirjastanud osalemise Erasmus+ projektis „Join us, support me“ ja esimene töökoosolek Itaalias Viterbos möödus töiselt ja edukalt. (Projektis on kokku 10 partnerit, neist 5 kooli Itaaliast, Slovakkiast, Rumeeniast, Türgist ja Eestist ning 5 kooolitusasutust Suurbritanniast, Leedust, Rootsist, Belgiast, Itaaliast.)
6. Kooli aastapäeva aktusi korraldame edaspidi aulas kooliastmete kaupa.
7. Kooli aastapäeva meeneid hakatakse müüma ka õpilastele.
8. N, 12. novembril toimub IX klasside õpilastele Maanteeameti koolitus noorte riskeeriva liikluskäitumise ennetamise teemadel.
9. T, 17. novembril 6. – 8. tunni ajal toimub VIII klassi loovtööna korraldatav korvpalliturniir. Osalevad VI-IX klasside võistkonnad, ülejäänud õpilased on pealtvaatajad.
10. T, 3. novembril viibivad I a, b ja d klassid õppekäigul.
11. K, 4. novembril toimub 3. tunni ajal aulas I-IV klasside mälumäng „Kuldne Kakupoeg“.
12. K, 4. novembril 8. tunni ajal toimub lugemissaalis kooli aastapäeva tagasisidekoosolek.
13. N, 5. novembril toimub Lahemaa uurimistööde konverents, kus osaleb neli IX klassi õpilast koos juhendaja Eve Sarapiga.
14. eKoolis on sisse viidud mitmeid uuendusi.
15. N, 5. novembril viibib Katrin Kirsila alates 5. tunnist koolitusel.
16. R, 6. novembril viibivad Katrin Kirsila, Ene Soekov ja Kristina Anier koolitusel.
17. 8.-13. novembril viibivad Hegne Kibuvits ja Pille Pant projekti „Väärtused – aktiivse kodaniku olemus“ kohtumisel Poolas.
18. R, 6. novembril toimuvad koolis Örrekese meisterdamise õpitoad 2.-3. klassidele.