Kuusalu poistekoori proovid ja Laulupeo tuli

Hea poistekoori laulja!

Kolmapäeval, 26. juunil on proov koolis 10.00 - 11.30. Laulame kõik laulupeo laulud läbi ja ka 2. juuli hommiku laulu „Kes selle kuuse istutas?“ Saate ka noodid koos sõnadega.
NB! Veelkord kolmapäeval, 26. juunil. Õhtul kell 18.30 - 19.00 proov koos Kuusalu meeskooriga Kuusalu rahvamajas. Laulame „Kes selle tamme istutas?“ Niisiis, kolmapäeval on kaks proovi!

2. juuli hommikul koguneme Kuusalu kiriku platsile. Toimub Laulupeo tuletseremoonia: rongkäik Kuusalu kirikust Laulupeo Kuusikusse. Seal avatakse ka mälestuskivi 50 aastat Laulupeo Kuusikut ja seal laulame koos meeskooriga.

NB! Seljas pidulik koorivorm: See on väga pidulik ja kordumatu sündmus ja seda kõike filmitakse!
NB! Laulupeo kohta info saab kätte 26. juunil paberkandjal ja info pannakse ka kooli kodulehele ja Facebook`i.
Taavi Esko

Teade 3.- 4. kl .mudilaskoori lauljatele

Esmaspäeval, 1. juuli õhtul kell 19.30 saabub laulupeotuli Kuusalu valda Kõrveaiale - Veljo Tormise sünnikoju. Seda kõike kajastatakse ka ETV-s. Mudilaskooril on võimalus seal esineda ja jäädvustada end 150-nda juubelilaulupeo aastapäeva "Minu arm" ajaloo lehekülgedele.

Palun anda tagasisidet lauljatest, kes saavad tulla oma transpordiga Kõrveaiale 1. juulil kella 19.00-ks. Esinemine algab 20.00.
Pärast esinemist on vaba aeg, jätkub väike kontsert, mulgipudru söömine ja simman. Pidu lõpeb 22.30 ja tuli viiakse puhkama Kuusalu kirikusse. Täpsemalt lahti kirjutatud tule teekonnast "Tule tulemine" Kuusalu vallas valla ja rahvamaja kodulehekülgedel.
Tule ja jäädvusta end 150-nda juubelilaulupeo aastapäeva "Minu arm" ajaloo lehekülgedele!

Proovid toimuvad:
laupäeval, 29. juunil kell 10.00 koolimajas;
esmaspäeval, 1. juulil kell 10.00 koolimajas.
Õhtul Kõrveaias kell 19.00 proov, tuletervitus kell 19.30 ja kontsert kell 20.00.
Ootan kindlasti tagasisidet 21. juuniks meiliaadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonile 58141418

Mudilaskooride juht
Niina Esko

1. Tänu IV a ja IV b klasside juhatajatele Liivi Vainule ja Margit Vungile õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks IV klasside kirjanduspäevaks. (IV b klassi õpilane Jaagup Martin Paenurm oli I koha saanud võistkonnas ja IV a klassi õpilane Marie Allmägi ning IV b klassi õpilane Eliisa Johanna Einstruk olid VI koha saanud võistkonnas.)
2. Tänu meie koolile hea osalemise eest Spordinädalal 2015 „Liikuv kool“ (7. – 13. september).
3. Kooli hoolekogus jätkavad õpetajate esindajatena Ingrit Keerma ja Heleri Šelemba.
4. Nordplusi projekti „Open the Door“ (koostöö Leedu Moletai gümnaasiumiga) nädal meie koolis möödus edukalt – aitäh kõikidele, kes kaasa lõid.
5. Meie kool on allkirjastanud osalemise Erasmus+ projektis „Join us, support me“ ja esimene töökoosolek Itaalias Viterbos möödus töiselt ja edukalt. (Projektis on kokku 10 partnerit, neist 5 kooli Itaaliast, Slovakkiast, Rumeeniast, Türgist ja Eestist ning 5 kooolitusasutust Suurbritanniast, Leedust, Rootsist, Belgiast, Itaaliast.)
6. Kooli aastapäeva aktusi korraldame edaspidi aulas kooliastmete kaupa.
7. Kooli aastapäeva meeneid hakatakse müüma ka õpilastele.
8. N, 12. novembril toimub IX klasside õpilastele Maanteeameti koolitus noorte riskeeriva liikluskäitumise ennetamise teemadel.
9. T, 17. novembril 6. – 8. tunni ajal toimub VIII klassi loovtööna korraldatav korvpalliturniir. Osalevad VI-IX klasside võistkonnad, ülejäänud õpilased on pealtvaatajad.
10. T, 3. novembril viibivad I a, b ja d klassid õppekäigul.
11. K, 4. novembril toimub 3. tunni ajal aulas I-IV klasside mälumäng „Kuldne Kakupoeg“.
12. K, 4. novembril 8. tunni ajal toimub lugemissaalis kooli aastapäeva tagasisidekoosolek.
13. N, 5. novembril toimub Lahemaa uurimistööde konverents, kus osaleb neli IX klassi õpilast koos juhendaja Eve Sarapiga.
14. eKoolis on sisse viidud mitmeid uuendusi.
15. N, 5. novembril viibib Katrin Kirsila alates 5. tunnist koolitusel.
16. R, 6. novembril viibivad Katrin Kirsila, Ene Soekov ja Kristina Anier koolitusel.
17. 8.-13. novembril viibivad Hegne Kibuvits ja Pille Pant projekti „Väärtused – aktiivse kodaniku olemus“ kohtumisel Poolas.
18. R, 6. novembril toimuvad koolis Örrekese meisterdamise õpitoad 2.-3. klassidele.