1. september - tarkusepäev

Tere tulemast kooli pühapäeval, 1. septembril 2019!

II-XI klassid alustavad kell 9.00.
Koolibussid väljuvad hommikul üks tund tavaajast hiljem ja sõidavad koolist tagasi kell 12.00.

Esimese koolipäeva ajakava:
II IV klassid
9.00 aktus
10.00 - 11.45 klassijuhatajatund

VIII – XI klassid
9.00 – 9.45 klassijuhatajatund
10.00 aktus
11.00 – 11.45 klassijuhatajatund

V – VII klassid
9.00 – 10.45 klassijuhatajatund
11.00 aktus

I ja XII klassid
12.00 aktus

Tunniplaanijärgne õppetöö algab esmaspäeval, 2. septembril kell 8.00.

Kandideeri projektireisile!

Algamas on uus õppeaasta ning ka meie projektitegevused jätkuvad. Lõppenud kooliaastal käivitusid neli uut projekti, nüüd alustame nende teist tegevusaastat.

Pane tähele! Kuna esimesed projektireisid toimuvad juba oktoobrikuus, siis praktilisest reisikorraldusest lähtuvalt avame registreerumise juba nüüd, veel enne esimest koolipäeva.

10.-12. klasside õpilaste esimese Nordplus Junior C.U.L.T.U.R.E projektireisi kandideerimise tähtaeg on juba esmaspäeval, 02. septembril.

8.-10. klasside õpilastele mõeldud Erasmus+ Vaimse tervise projektireisi kandideerimise tähtaeg aga juba kolmapäeval 04. septembril.

Loe edasi...

1. klassi tulevate laste vanemate koosolek

Head lapsevanemad!

Ootame teid koolialguse koosolekule neljapäeval, 29. augustil algusega kell 18:00 aulas. Järgnevad klassikoosolekud klassiruumides.

Palume kaasa võtta seni toomata dokumendid ja Kuusalu valla elanikel andmed valla aabitsatoetuse esildise täitmiseks. Täpsem info aabitsatoetuse kohta Kuusalu valla kodulehel.

Esimese koolipäeva aktus toimub pühapäeval 1. septembril 2019.

Kohtumiseni!

Ia klassi õpetaja Maire Kuuse
Ib klassi õpetaja Signe Täll
Ic klassi õpetaja Terje Sats

Õpetajate päeval said Kuusalu valla tunnustuse meie kooli õpetajad Margit Vunk, Astrid Rõuk, Elle Halliksaar, Maire Kuuse ja Viive Abel.
Lastevanemate üldkoosolekul 29. oktoobril valitakse lastevanemate seast viis uut hoolekogu liiget.
N, 15. oktoobril algusega kell 19.00 toimub kooli aastapäeva ball. Tulge ballile!
R, 16. oktoober, kooli 260. aastapäeva tähistamine koolis:

• Kell 8.55 on aktus spordihoones. Pidulik riietus!
  • Kell 10.55 on aulas Airi Allvee kontsert I-VI klasside õpilastele. Osalevad koorilauljad ja kunstide kooli õpilased ning kohtade olemasolul ka teised soovijad I-VI klassidest.
  • Kell 12.00 on aulas Airi Allvee kontsert VII-XII klasside õpilastele.
  • Võimalus külastada VIII klassi õpilaste loovtööna valmivat näitust vanas võimlas.

On pime aeg, tuleb kanda helkureid.
Nordplus Junior projekti „Open the door“ raames viibib koolis T-R, 27.-30. oktoobrini (reedel ärasõit kell 9.00) 12 õpilast ja 2 õpetajat Leedust. Neid võõrustavad meie kooli IX ja X klasside õpilased.
Koolivahejaks tuleb teha garderoobikapid korda.
Õpetajatel on võimalus suunata õpilasi nädala jooksul osalema rahvusvahelises online-võistluses World Education Games. Meie kool on võistlusele registreeritud.
Kooli teenetemärgi komisjon koguneb T, 13. oktoobril peale 3. tundi huvijuhi kabinetis.
K, 14. oktoobril 7.-8. tunni ajal toimub arvutiklassis koolitus meeskonnamängude loomise teemadel. (V.Abel)
E, 19. oktoobril kell 8.30-10.00 toimub lugemissaalis I-VI klasside juhatajatele väärtuste mängu koolitus, mille viib läbi psühholoog Astrid Rõuk.