Kuusalu poistekoori proovid ja Laulupeo tuli

Hea poistekoori laulja!

Kolmapäeval, 26. juunil on proov koolis 10.00 - 11.30. Laulame kõik laulupeo laulud läbi ja ka 2. juuli hommiku laulu „Kes selle kuuse istutas?“ Saate ka noodid koos sõnadega.
NB! Veelkord kolmapäeval, 26. juunil. Õhtul kell 18.30 - 19.00 proov koos Kuusalu meeskooriga Kuusalu rahvamajas. Laulame „Kes selle tamme istutas?“ Niisiis, kolmapäeval on kaks proovi!

2. juuli hommikul koguneme Kuusalu kiriku platsile. Toimub Laulupeo tuletseremoonia: rongkäik Kuusalu kirikust Laulupeo Kuusikusse. Seal avatakse ka mälestuskivi 50 aastat Laulupeo Kuusikut ja seal laulame koos meeskooriga.

NB! Seljas pidulik koorivorm: See on väga pidulik ja kordumatu sündmus ja seda kõike filmitakse!
NB! Laulupeo kohta info saab kätte 26. juunil paberkandjal ja info pannakse ka kooli kodulehele ja Facebook`i.
Taavi Esko

Teade 3.- 4. kl .mudilaskoori lauljatele

Esmaspäeval, 1. juuli õhtul kell 19.30 saabub laulupeotuli Kuusalu valda Kõrveaiale - Veljo Tormise sünnikoju. Seda kõike kajastatakse ka ETV-s. Mudilaskooril on võimalus seal esineda ja jäädvustada end 150-nda juubelilaulupeo aastapäeva "Minu arm" ajaloo lehekülgedele.

Palun anda tagasisidet lauljatest, kes saavad tulla oma transpordiga Kõrveaiale 1. juulil kella 19.00-ks. Esinemine algab 20.00.
Pärast esinemist on vaba aeg, jätkub väike kontsert, mulgipudru söömine ja simman. Pidu lõpeb 22.30 ja tuli viiakse puhkama Kuusalu kirikusse. Täpsemalt lahti kirjutatud tule teekonnast "Tule tulemine" Kuusalu vallas valla ja rahvamaja kodulehekülgedel.
Tule ja jäädvusta end 150-nda juubelilaulupeo aastapäeva "Minu arm" ajaloo lehekülgedele!

Proovid toimuvad:
laupäeval, 29. juunil kell 10.00 koolimajas;
esmaspäeval, 1. juulil kell 10.00 koolimajas.
Õhtul Kõrveaias kell 19.00 proov, tuletervitus kell 19.30 ja kontsert kell 20.00.
Ootan kindlasti tagasisidet 21. juuniks meiliaadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonile 58141418

Mudilaskooride juht
Niina Esko

Õpetajate päeval said Kuusalu valla tunnustuse meie kooli õpetajad Margit Vunk, Astrid Rõuk, Elle Halliksaar, Maire Kuuse ja Viive Abel.
Lastevanemate üldkoosolekul 29. oktoobril valitakse lastevanemate seast viis uut hoolekogu liiget.
N, 15. oktoobril algusega kell 19.00 toimub kooli aastapäeva ball. Tulge ballile!
R, 16. oktoober, kooli 260. aastapäeva tähistamine koolis:

• Kell 8.55 on aktus spordihoones. Pidulik riietus!
  • Kell 10.55 on aulas Airi Allvee kontsert I-VI klasside õpilastele. Osalevad koorilauljad ja kunstide kooli õpilased ning kohtade olemasolul ka teised soovijad I-VI klassidest.
  • Kell 12.00 on aulas Airi Allvee kontsert VII-XII klasside õpilastele.
  • Võimalus külastada VIII klassi õpilaste loovtööna valmivat näitust vanas võimlas.

On pime aeg, tuleb kanda helkureid.
Nordplus Junior projekti „Open the door“ raames viibib koolis T-R, 27.-30. oktoobrini (reedel ärasõit kell 9.00) 12 õpilast ja 2 õpetajat Leedust. Neid võõrustavad meie kooli IX ja X klasside õpilased.
Koolivahejaks tuleb teha garderoobikapid korda.
Õpetajatel on võimalus suunata õpilasi nädala jooksul osalema rahvusvahelises online-võistluses World Education Games. Meie kool on võistlusele registreeritud.
Kooli teenetemärgi komisjon koguneb T, 13. oktoobril peale 3. tundi huvijuhi kabinetis.
K, 14. oktoobril 7.-8. tunni ajal toimub arvutiklassis koolitus meeskonnamängude loomise teemadel. (V.Abel)
E, 19. oktoobril kell 8.30-10.00 toimub lugemissaalis I-VI klasside juhatajatele väärtuste mängu koolitus, mille viib läbi psühholoog Astrid Rõuk.