1. september - tarkusepäev

Tere tulemast kooli pühapäeval, 1. septembril 2019!

II-XI klassid alustavad kell 9.00.
Koolibussid väljuvad hommikul üks tund tavaajast hiljem ja sõidavad koolist tagasi kell 12.00.

Esimese koolipäeva ajakava:
II IV klassid
9.00 aktus
10.00 - 11.45 klassijuhatajatund

VIII – XI klassid
9.00 – 9.45 klassijuhatajatund
10.00 aktus
11.00 – 11.45 klassijuhatajatund

V – VII klassid
9.00 – 10.45 klassijuhatajatund
11.00 aktus

I ja XII klassid
12.00 aktus

Tunniplaanijärgne õppetöö algab esmaspäeval, 2. septembril kell 8.00.

Kandideeri projektireisile!

Algamas on uus õppeaasta ning ka meie projektitegevused jätkuvad. Lõppenud kooliaastal käivitusid neli uut projekti, nüüd alustame nende teist tegevusaastat.

Pane tähele! Kuna esimesed projektireisid toimuvad juba oktoobrikuus, siis praktilisest reisikorraldusest lähtuvalt avame registreerumise juba nüüd, veel enne esimest koolipäeva.

10.-12. klasside õpilaste esimese Nordplus Junior C.U.L.T.U.R.E projektireisi kandideerimise tähtaeg on juba esmaspäeval, 02. septembril.

8.-10. klasside õpilastele mõeldud Erasmus+ Vaimse tervise projektireisi kandideerimise tähtaeg aga juba kolmapäeval 04. septembril.

Loe edasi...

1. klassi tulevate laste vanemate koosolek

Head lapsevanemad!

Ootame teid koolialguse koosolekule neljapäeval, 29. augustil algusega kell 18:00 aulas. Järgnevad klassikoosolekud klassiruumides.

Palume kaasa võtta seni toomata dokumendid ja Kuusalu valla elanikel andmed valla aabitsatoetuse esildise täitmiseks. Täpsem info aabitsatoetuse kohta Kuusalu valla kodulehel.

Esimese koolipäeva aktus toimub pühapäeval 1. septembril 2019.

Kohtumiseni!

Ia klassi õpetaja Maire Kuuse
Ib klassi õpetaja Signe Täll
Ic klassi õpetaja Terje Sats

Kolmapäeval, 30. oktoobril toimus rahvusooperi Estonia talveaias tänuüritus, kus Harju maavanem Ülle Rajasalu tunnustas Harjumaa 2015. aasta parimaid haridustöötajaid. Kokku tunnustati kaheksas kategoorias 50 haridustöötajat.
Tunnustamiseks sai kandidaate esitada järgmistes kategooriates: Aasta lasteaiaõpetaja, Aasta klassijuhataja, Aasta klassiõpetaja, Aasta gümnaasiumiõpetaja, Aasta põhikooliõpetaja, Aasta õppeasutuse juht, Aasta suunaja ja Aasta hariduse sõber. Poolesaja tunnustatava seas olid 16 Harjumaa omavalitsuse ja 26 haridusasutuse esindajad.
Meil on hea meel, et tunnustuse pälvis ka neli meie kooli õpetajat:
Eve Sarap (Aasta põhikooliõpetaja)
Signe Täll (Aasta klassijuhataja)
Anu Ukkivi (Aasta klassijuhataja)
Katrin Kirsila (Aasta suunaja)

Harju maavanema poolt moodustatud konkursikomisjon esitas Katrin Kirsila ka vabariiklikul tasandil tunnustamiseks.

Palju õnne kõikidele tunnustatutele!