1. september - tarkusepäev

Tere tulemast kooli pühapäeval, 1. septembril 2019!

II-XI klassid alustavad kell 9.00.
Koolibussid väljuvad hommikul üks tund tavaajast hiljem ja sõidavad koolist tagasi kell 12.00.

Esimese koolipäeva ajakava:
II IV klassid
9.00 aktus
10.00 - 11.45 klassijuhatajatund

VIII – XI klassid
9.00 – 9.45 klassijuhatajatund
10.00 aktus
11.00 – 11.45 klassijuhatajatund

V – VII klassid
9.00 – 10.45 klassijuhatajatund
11.00 aktus

I ja XII klassid
12.00 aktus

Tunniplaanijärgne õppetöö algab esmaspäeval, 2. septembril kell 8.00.

Kandideeri projektireisile!

Algamas on uus õppeaasta ning ka meie projektitegevused jätkuvad. Lõppenud kooliaastal käivitusid neli uut projekti, nüüd alustame nende teist tegevusaastat.

Pane tähele! Kuna esimesed projektireisid toimuvad juba oktoobrikuus, siis praktilisest reisikorraldusest lähtuvalt avame registreerumise juba nüüd, veel enne esimest koolipäeva.

10.-12. klasside õpilaste esimese Nordplus Junior C.U.L.T.U.R.E projektireisi kandideerimise tähtaeg on juba esmaspäeval, 02. septembril.

8.-10. klasside õpilastele mõeldud Erasmus+ Vaimse tervise projektireisi kandideerimise tähtaeg aga juba kolmapäeval 04. septembril.

Loe edasi...

1. klassi tulevate laste vanemate koosolek

Head lapsevanemad!

Ootame teid koolialguse koosolekule neljapäeval, 29. augustil algusega kell 18:00 aulas. Järgnevad klassikoosolekud klassiruumides.

Palume kaasa võtta seni toomata dokumendid ja Kuusalu valla elanikel andmed valla aabitsatoetuse esildise täitmiseks. Täpsem info aabitsatoetuse kohta Kuusalu valla kodulehel.

Esimese koolipäeva aktus toimub pühapäeval 1. septembril 2019.

Kohtumiseni!

Ia klassi õpetaja Maire Kuuse
Ib klassi õpetaja Signe Täll
Ic klassi õpetaja Terje Sats

Eesti Koolispordi Liidu pendel- ja murdmaateatejooksuvõistlused peeti 30. septembril Tõrva Gümnaasiumi staadionil ja park-metsas. Kuusalu Keskkooli noortel õnnestus võita kolm medalikomplekti.
I koht kuni 5. klass pendelteatejooks: Annabel Almet,Victoria Nyyssönen, Emma Otilie Mäe, Anette-Marie Vija, Mariella Soom, Patrick Nool, Richard Juhani Vatunen, Marten Mänd, Andreas Idavain, Ats Soosalu.
II koht 6. - 9. klass murdmaateatejooks: Jessica Lauter, Sanna Aaslav-Kaasik, Cristina Kivisik,Anna - Liina Amer, Egle Privoi, Andres Rass, Andres Saks, Mattias Idavain, Rico Lees , Joosep Agu.
III koht kuni 5. klass murdmaateatejooks: Annabel Almet, Gizela Gunin, Emma Otilie Mäe, Anette-Marie Vija, Mariella Soom, Patrick Nool, Richard Juhani Vatunen, Marten Mänd, Jarek Heinmaa, Ats Soosalu.