Kodus õppimise korraldus

Kodus õppimise korraldus distantsõppe korral

Seoses distantsõppele üleminekuga avaldame õppetöö korraldusega seotud teated Kuusalu kooli koduleheküljel, Kuusalu Keskkooli Facebookis ja eKoolis.

1. Alates 16. märtsist kuni uute korraldusteni toimub õppetöö distantsilt ehk kodus õppides. Koolimaja on suletud.
2. Nii õpilased kui ka õpetajad on kodus.
3. Õppetöö käib tunniplaani järgi. Alustame tundidega kell 9.

Loe edasi...

Eesti Koolispordi Liidu pendel- ja murdmaateatejooksuvõistlused peeti 30. septembril Tõrva Gümnaasiumi staadionil ja park-metsas. Kuusalu Keskkooli noortel õnnestus võita kolm medalikomplekti.
I koht kuni 5. klass pendelteatejooks: Annabel Almet,Victoria Nyyssönen, Emma Otilie Mäe, Anette-Marie Vija, Mariella Soom, Patrick Nool, Richard Juhani Vatunen, Marten Mänd, Andreas Idavain, Ats Soosalu.
II koht 6. - 9. klass murdmaateatejooks: Jessica Lauter, Sanna Aaslav-Kaasik, Cristina Kivisik,Anna - Liina Amer, Egle Privoi, Andres Rass, Andres Saks, Mattias Idavain, Rico Lees , Joosep Agu.
III koht kuni 5. klass murdmaateatejooks: Annabel Almet, Gizela Gunin, Emma Otilie Mäe, Anette-Marie Vija, Mariella Soom, Patrick Nool, Richard Juhani Vatunen, Marten Mänd, Jarek Heinmaa, Ats Soosalu.